22:14:46 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیشرفت ۶۵ درصدی قطعه ۲۲ کیلومتری از راه آهن اقلید به یاسوج
پیشرفت ۶۵ درصدی قطعه ۲۲ کیلومتری از راه آهن اقلید به یاسوج
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت ۶۵ درصدی قطعه ۲۲ کیلومتری از راه آهن اقلید به یاسوج خبر داد. محمد علی علیمردانی ظهر سه شنبه در نشست کارگروه برون گرایی اقتصاد و توسعه صادرات غیر نفتی استان افزود: مجموع مسیر راه آهن یاسوج به اقلید ۱۴۵ کیلومتر است که اجرای فازی از […]

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت ۶۵ درصدی قطعه ۲۲ کیلومتری از راه آهن اقلید به یاسوج خبر داد.

محمد علی علیمردانی ظهر سه شنبه در نشست کارگروه برون گرایی اقتصاد و توسعه صادرات غیر نفتی استان افزود: مجموع مسیر راه آهن یاسوج به اقلید ۱۴۵ کیلومتر است که اجرای فازی از آن در دستور کار است.

علیمردانی از تاکید و قول وزیر راه و شهرسازی بر تامین اعتبار برای این پروژه خبر داد و بیان کرد: با توجه به محدودیت‌های اعتباری، فعالیت این پروژه تاکنون مناسب بوده است.

علیمردانی بر عزم همگانی برای تحقق این پروژه تاکید کرد و گفت: نمایندگان و مسئولین نیز پیگیر تامین اعتبار برای این پروژه هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زمان بندی اجرای این پروژه را منوط به تامین اعتبار آن دانست و گفت: برنامه زمان بندی برای این پروژه وجود دارد، اما پیشرفت پروژه در گرو تامین اعتبار است.

علیمردانی به مشکل تهویه یکی از تونل‌های مسیر یاسوج به بابامیدان اشاره کرد و ابراز داشت: پیگیری لازم از طریق شرکت زیرساخت انجام خواهد شد و تحقق مناسب رفع مشکل این تونل، چندین میلیارد تومان هزینه خواهد داشت.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مدرسه ۹ کلاسه مادوان شهرستان بویراحمد افتتاح شد
تبليغات