9:09:26 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پوشش حمایتی کمیته امداد استان از ۱۱ هزار دانشجو و دانش آموز – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
پوشش حمایتی کمیته امداد استان از ۱۱ هزار دانشجو و دانش آموز – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
به گزارش خبرگزاری مهر، فرید محبی در رابطه با جزئیات این خبر افزود: از این تعداد دو هزار و ۳۹۳ نفر دانشجو و هشت هزار و ۷۷۸ نفر دانش‌آموز هستند. محبی با اینکه یکی از رویکردهای کمیته امداد ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان است، عنوان کرد: در زمینه ارائه خدمات فرهنگی به دانش آموزان و دانشجویان […]

به گزارش خبرگزاری مهر، فرید محبی در رابطه با جزئیات این خبر افزود: از این تعداد دو هزار و ۳۹۳ نفر دانشجو و هشت هزار و ۷۷۸ نفر دانش‌آموز هستند.

محبی با اینکه یکی از رویکردهای کمیته امداد ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان است، عنوان کرد: در زمینه ارائه خدمات فرهنگی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت یک میلیارد و ۳۰۲ میلیون و ۸۴۹ هزار تومان در سال تحصیلی جاری هزینه شد.

محبی گفت: خدمات ارائه‌شده به دانشجویان شامل شهریه دانشجویی، کمک‌هزینه تحصیلی دانشجویان دولتی، طلاب علوم دینی و هزینه ایاب و ذهاب است.

وی افزود: به دانش آموزان تحت حمایت نیز خدماتی از جمله کمک‌هزینه تحصیلی، پوشاک، لوازم‌التحریر و کلاس‌های تقویتی ارائه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان مهم‌ترین هدف فعالیت‌های فرهنگی کمیته امداد را توانمندسازی فکری و فرهنگی مددجویان تحت حمایت دانست و گفت: فراهم آوردن تسهیلات و امکانات‌ لازم برای‌ ادامه تحصیل دانش‌آموزان، رسیدگی به مسائل آموزشی و تربیتی آن‌ها، برگزاری اردوهای تربیتی و آموزشی از مهم‌ترین اقدامات فرهنگی کمیته امداد است.

محبی ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی فردی و گروهی به دانش آموزان برای جلوگیری از ترک تحصیل، روش‌های مطالعه و یادگیری صحیح، انتخاب رشته و آشنایی با رشته‌های دانشگاهی را از دیگر خدمات فرهنگی ارائه‌شده این نهاد برای دانش آموزان نام برد.

محبی با بیان اینکه یکی از مشکلات دانش آموزان و دانشجویان نیازمند، نداشتن امکانات کافی برای ادامه تحصیل است، از مردم خیر و نیکوکار دعوت کرد تا کمیته امداد را در زمینه کمک به نیازمندان و به‌ خصوص حمایت از تحصیل دانش آموزان بی‌ بضاعت یاری کنند.
تبليغات