11:26:51 - یکشنبه 19 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروژه موزه محیط زیستی تعطیل است/ چندسال است که تنها ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
پروژه موزه محیط زیستی تعطیل است/ چندسال است که تنها ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
ایلنا: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد از تعطیل شدن پروژه موزه محیط زیستی این استان به دلیل نبود اعتبار کافی خبرداد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد از تعطیل شدن پروژه موزه محیط زیستی این استان به دلیل نبود اعتبار کافی خبرداد.

به گزارش ایلنا از یاسوج ،به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد،"محسن جعفری نژاد " گفت: ایناستان دارای موزه تنوع زیستی بوده که بدلیل تامین نشدن اعتبار کافی چند سالی می باشد با ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی منتظر همت و توجه مسئولین برای تکمیل است.

وی بدون اشاره به اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه زیست محیطی، اظهارداشت: موزهها امر پیشگیری را سرلوحه خود قرار می دهند تا آنچه که ارزش های بشری و زیست محیطی جوامع امروزی را تهدید می کند، برطرف سازند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، ذخیرگاه زیست کره دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان دهمین ذخیرگاه زیست کره کشور درسال ۱۳۹۰ ثبت جهانی شد. ۳۱۲ هزار هکتار مناطق تحت حفاظت محیط زیست استان ، تنوع زیستی جانوری ،گیاهی و گونه های آندومیک آن اهمیت وجود یک موزه تنوع زیستی را برای استان دوچندان کرده است.


منبع :: پروژه موزه محیط زیستی تعطیل است/ چندسال است که تنها ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  استقرار پایه دوازدهم از سال ۹۷/ حذف کامل پیش دانشگاهی
تبليغات
بانک پاسارگاد