1:04:01 - جمعه 15 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروژه احداث فرمانداری شهرستان لنده نیمه تمام مانده است
پروژه احداث فرمانداری شهرستان لنده نیمه تمام مانده است
پروژه ساختمان در حال احداث فرمانداری شهرستان لنده با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی بیش از یکسال به حال خود رها شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از لنده، پروژه عمرانی احداث ساختمان فرمانداری شهرستان لنده در طول مدیریت سال ۹۲ کلنگ زنی شده و بعد از گذشت ۵ سال با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی به حال خود رها شده و در حال فرسایشی شدن است.

اولین بخشداری استان کهگیلویه و بویراحمد ۷۰ سال پیش در لنده تاسیس و راه اندازی شد و هم اکنون در ساختمانی ۷۰ ساله فرمانداری این شهرستان مستقر شده است.

تعدادی از کارکنان فرمانداری لنده میگویند کهفعالیت در ساختمان نیمه تمام به صورت مستقیم در انگیزه کاری کارمندان تاثیر دارد به گونهای که برای پایان ساعت اداری لحظه شماری میکنیم.

مردم نیز در مراجعه به فرمانداری از وضعیت ساختمان و فضای فیزیکی موجود گلایه مند بوده و میگویند: این مکان زیبنده مجموعه نماینده عالی دولت در شهرستان نیست و باید برای این موضوع چاره اندیشی کرد.

هنوز برخی از ادرات شهرستانی بعد از سالها از عمر شهرستانی شدن لنده مستقر نبوده و مردم برای پیگیری امورات خود مبجور به سفر به شهرستان کهگیلویه هستند که این مسئله سبب نارضایتی مردم شده است.

بخشدار مرکزی شهرستان لنده گفت: ساختمان فرمانداری سال ۹۲ با ۱۲ میلیارد ریال کلنگ زنی شد و هم اکنون ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که بنا به دلایلی در یک سال گذشته نیمه تمام رها شده است.

عادل مرادی اداره راه و شهرسازی را مجری ساخت ساختمان فرمانداری دانست و افزود: ساختمان کنونی فرمانداری شهرستان لنده با کمبودفضای فیزیکی و عدم مقاوم سازی دست وپنجه نرم میکند.

خبر جدید  ارسال تن‌خواه گردان به استانداران برای جبران هزینه‌های سیل

وی با اشاره به عدم پرداخت مطالبات پیمانکار پروژه عنوان کرد: برای اتمام این پروژه ۵۰۰ میلیون تومان دیگر اعتبار نیاز است.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد