20:24:12 - چهارشنبه 20 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرواز های فرودگاه یاسوج در ایام نوروز دایر است
پرواز های فرودگاه یاسوج در ایام نوروز دایر است
یاسوج- ایرنا- مدیر فرودگاه یاسوج گفت: برای نخستین بار در تاریخ فعالیت فرودگاه یاسوج ، پرواز های شرکت هواپیمایی ماهان در این شهر در ایام نوروز برقرار می شود.

علی محسنیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پروازهای فرودگاه یاسوج در روزهای پنجم، نهم و شانزدهم فروردین ماه سال آتی انجام می شود.
وی افزود: شرکت هواپیمایی ماهان این اقدام را به منظور استمرار خدمات رسانی و ارتقای رضایت مندی مسافران پروازهای تهران به یاسوج و یاسوج به تهران در تاریخ های مذکور انجام می دهد.
محسنیان تصریح کرد: بیش از ۵۵ درصد مسافران این پروازها نیروهای سازمانی و اداری هستند که البته این امر در ایام نوروز سبب کاهش چشمگیر آمار مسافران خواهد شد.
وی تاکید کرد که شرکت هواپیمایی ماهان از شرکت های معتبر با برند جهانی است و ظرفیت مسافر هواپیمای اختصاص یافته به پروازهای یاسوج ۹۰ نفر است.
مدیر فرودگاه یاسوج بیان کرد: پرواز های تهران به یاسوج و یاسوج به تهران شرکت هواپیمایی ماهان در روزهای دوشنبه و جمعه هر هفته انجام می شود.
ساعت پرواز روز جمعه شرکت هواپیمایی ماهان از تهران به یاسوج ۷ و ۴۰ دقیقه و ساعت برگشت نیز ساعت ۹ و۴۰ دقیقه از یاسوج به تهران خواهد بود.
ساعت پرواز روز دوشنبه از تهران به یاسوج و بالعکس نیز به ترتیب ۱۲و ۱۰ دقیقه و ۱۴و ۱۰ دقیقه خواهد بود.
۱۶۶۲/۹۸۶۸/


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  سلام گرما در چله زمستان به ریه های دود گرفته زاگرس
تبليغات
بانک پاسارگاد