19:45:48 - سه‌شنبه 9 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت ۶ هزار و ۴۷۶ فقره تسهیلات به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
پرداخت ۶ هزار و ۴۷۶ فقره تسهیلات به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت کهگیلویه‌ و‌ بویراحمد از پرداخت ۶ هزار و ۴۷۶ فقره تسهیلات کارگشایی، خودکفایی و مسکن در سال گذشته به مددجویان این استان خبر داد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینیکهگیلویهو بویراحمد، علی نادری در نشست با خیّران و نیکوکاران استان کهگیلویهو بویراحمد با اشاره به اینکه صندوق امداد ولایت این استان با هدف پرداخت تسهیلات قرضالحسنه به مددجویان زیرپوشش کمیته امداد و سایر نیازمندان تأسیس شده است، اظهار کرد: ۶ هزار و ۴۷۶ فقره تسهیلات کارگشایی، خودکفایی و مسکن با اعتبار۳۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در سال گذشته به مددجویان و اقشار نیازمند پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه یکی از راهکارهای مهم کمیته امداد برای کاهش مشکلات اقشار آسیبپذیر پرداخت تسهیلات قرضالحسنه است، اضافه کرد: ۱۸ میلیارد و ۳۶۱ میلیون تومان از میزان تسهیلات پرداختیبه مددجویان در سال گذشته، وامهای کارگشایی است که برای رفع مشکلات ۵ هزار و ۶۶ مددجو و متقاضی نیازمند به آنان پرداخت شد.

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت استانکهگیلویهو بویراحمد به پرداخت ۴۸۴ مورد تسهیلات در بخش خودکفایی و اشتغال در این صندوق اشاره و بیان کرد: اعتبار پرداختشده در این خصوص در سال گذشته ۸ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان است.

نادری، سایرتسهیلات پرداختشده صندوق امداد ولایت را وام مسکن ۱۰۰۰ واحدی ۵۵۸ مورد، ۶ مورد ودیعه مسکن و ۲۸۹ مورد تسهیلات حوزه مسکن اعلام کرد و توضیح داد: تسهیلات صندوق امداد ولایت بهمنظور توانمندسازی و تأمین هزینههای ضروری نیازمندان در زمینههایتحصیلی، درمان، مسکن، ازدواج و حل مشکلات معیشتی و براساس اولویتبندی نوع نیاز مددجویان پرداخت میشود تا در سریعترین زمان ممکن گرهاز مشکلات آنان گشوده شود.

وی از تمامافراد خیّر و نیکوکار استان کهگیلویه و بویراحمددعوت کرد تا با افتتاح حساب و سرمایهگذاری در این صندوق در رفع مشکلات مددجویان کمیته امداد و اقشار نیازمند سهیم باشند.

خبر جدید  بانوی کوراش کار کهگیلویه وبویراحمدی در اردوی تیم ملی

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد