2:29:53 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید بیش از ۲٫۵ برابر شد
پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید بیش از ۲٫۵ برابر شد
گچساران – ایرنا – مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال صندوق کارآفرینی امید این استان امسال نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از ۲٫۵ برابر افزایش یافته است.

ارسلان حسن پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۰۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال از محل منابع داخلی و روستایی و عشایر در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شده است.
وی بیان کرد: امسال تاکنون ۷۳۱ فقره تسهیلات به مبلغ ۳۳۵ میلیارد ریال به متقاضیان در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شده است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال پرداخت ۲۶۳ میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع مالی روستایی عشایر از سوی صتدوق کارآفرینی امید این استان پرداخت شده است.
وی ابراز داشت: این صندوق در مدت مشابه پارسال ۱۱۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت پرداخت کرده بود.
حسن پور گفت: تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در حوزه های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، صنعت و معدن، کشاورزی و فناوری اطلاعات، ورزش و خدمات پرداخت شده است.
وی اظهار داشت: از ابتدای دولت یازدهم تا پایان سال ۱۳۹۶، ۱۲ هزار و ۹۲۴ فقره تسهیلات از سوی صندوق کارآفرینی امید در این استان پرداخت شده است.
حسن پور بیان کرد: در این مدت یک هزار و ۳۳۹ میلیارد و ۴۲۴ میلیون ریال تسهیلات اشتغال، ازدواج و وام‌های ضروری به متقاضیان در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شده است.
وی تصریح کرد: از این تعداد ۲ هزار و ۲۸۶ فقره در سال ۱۳۹۶ پرداخت شده است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد تعداد تسهیلاتی را که در دولت دهم از سوی این صندوق در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد را چهار هزار و ۱۰۶ فقره و به میزان ۲۶۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال ذکر کرد.
وی بیان کرد: با توجه به این آمار پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در این استان حدود پنج برابر شده است.
صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۳۹۷ براساس سهمیه رتبه های اول تا چهارم پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی عشایر در بین صندوق های کارآفرینی ۳۱ استان کشور را دارد.
صندوق کارآفرینی امید براساس برآورد استانداری کهگیلویه و بویراحمد از دستگاه های برتر پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در این استان بوده است.
نرخ بیکاری کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۳۹۵، ۱۷٫۷ درصد بوده که در سال ۱۳۹۶، با ۴٫۴ درصد کاهش به ۱۳٫۳ درصد رسید.
کهگیلویه و بویراحمد ۷۱۳ هزار نفر جمعیت دارد که حدود ۴۶ درصد آنان در روستاها زندگی می‌کنند.
۸۱۴۳/۱۶۶۲

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  دو نفر از اعضای فعلی شورای شهر، اصرار به ابقای شهردار قبل داشتند!
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات