20:49:41 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پاسخ شهردار یاسوج به استاندار؛ پاکسازی حریم راه‌های اصلی وظیفه شهرداری نیست
پاسخ شهردار یاسوج به استاندار؛ پاکسازی حریم راه‌های اصلی وظیفه شهرداری نیست
شهردار یاسوج در واکنش به سخنان استاندار مبنی بر کم کاری شهرداری در پاکسازی حریم ورودی و خروجی شهر یاسوج حدفاصل پلیس راه اصفهان-یاسوج تا فرودگاه گفت: پاکسازی ورودی شهر جزو وظایف دهیاری ها و اداره کل راهداری است.

نستهن مقدم در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوجاظهار داشت:ارادت قلبی و قبلی به استاندار دارم ولی پاکسازی حریم جاده حدفاصل پلیس راه یاسوج-اصفهان تا فرودگاه و نظارت بهداشتی بر فعالیت جوان قهوه فروش در کنار پلیس راه جزو وظایف شهرداری نیست.

وی باتید کرد: شهرداری و شورای شهر یاسوج آمادگی کامل دارند با اداره کل راهداری و حمل و نقل جادهای و دهیاریها برای پاکسازی ورودی و خروجی شهر همکاری کنند.

شهردار یاسوجبیان کرد: پاکسازی حریم راهها، برداشت نخاله و خاکهای مازاد در محل جداکننده وسط راه در خارج از محدوده شهری بر دهیاریها و عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جادهای است.

مقدم با بیان اینکه امسال اقدامات شهرداری یاسوج در حوزه زیباسازی و خدمات زیرساختی در ایام نوروز نسبت به گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است، ادامه داد: هم اکنون ۳ اکیپ مشغول لکهگیری آسفالت خیابانها و معابر هستند.

وی با اشاره به اینکه زنگ آمیزی بلوارها از سمت ورودی شهر از طرف بنسنجان آغاز شده است، عنوان کرد: کاشت ۵ هزار اصله درخت،ساماندهی چمن و درختان بلوارها، اجرای ۴۰۰ متر گاردریل در جاده آبشار با هدف ایمنسازی مسیر،بهسازی سرویسهای بهداشتی، اجرا و نصب المانهای ۴ گانه، نورپردازی در برخی نقاط شهر، افزایش ۱۰ درصدی تعداد سرویسهای بهداشتی و نقاشی زیرگذر آبشار، دیوارها، تابلوهای مخابراتی و برق و ایستگاههای اتوبوس از جمله اقدامات انجام شده برای استقبال از بهار است.

مقدم از نصب ۸۰۰ نیمکت و سطل زباله در پارک ها و معابر شهر خبر داد و گفت: هم اکنون در زمینه گلکاری معابر و میدانها، اکیپهای مختلفی در نقاط مختلف شهر در حال فعالیت هستند.

خبر جدید  کاهش ۱۱ درصدی نزاع در گچساران

به گزارش تسنیمعلی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز در نشست شورای سلامت از عملکرد شهرداری یاسوج در جمع آوری پسماندهای حریم جاده یاسوج-اصفهان حدفاصل پلیس راه تا فرودگاه انتقاد کرد.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد