10:08:55 - چهارشنبه 29 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وقتی اداره برق جلوی مدارس چاه حفر می کند
وقتی اداره برق جلوی مدارس چاه حفر می کند
عملیات اجرایی تعویض پایه های برق شهر لنده چند صباحی است که شروع شده است ولی متاسفانه چاله هایی با عمق دو متر در جلو مدرسه ابتدایی شهید فتحی و سعدی تهدیدی جدیدی برای ۴۰۰دانش آموز است. شعار سال: چندین روز از آغاز عملیات تعویض پایه های برق در سطح معابر و کوچه های شهرلنده […]

عملیات اجرایی تعویض پایه های برق شهر لنده چند صباحی است که شروع شده است ولی متاسفانه چاله هایی با عمق دو متر در جلو مدرسه ابتدایی شهید فتحی و سعدی تهدیدی جدیدی برای ۴۰۰دانش آموز است.

شعار سال: چندین روز از آغاز عملیات تعویض پایه های برق در سطح معابر و کوچه های شهرلنده به همت تلاش گران اداره برق در حال انجام است که در وع خود قابل تقدیر است ولی این حرکت نباید با بی تدبیری پیمانکار و ایجاد مخاطرات اساسی در محل های عبور و مرور مردم صورت گیرد.

متاسفانه ایجاد چاله هایی با عمق بیش از دو تر در بیشتر معابر و سنگ ریزی در این معابر علاوه بر ایجاد سدمعبر برای عابران پیاده و خودروها باعث به مخاطره افتادن جان دانش آموزان به خصوص دانش آموزان پایه ابتدایی شده است.

به دلیل بی تدبیری پیمانکار اداره برق شهرستان لنده بیش از ۱۰روز است که چاله های به عمق بیش از دو متر در جلوی دبستان ابتدایی شهید فتحی و سعدی در معابر منتهی به این دبستان ها ایجاد شده است که تهدیدی جدی برای جان دانش آموزان شده است.

مدیران ای دو مدرسه ابتدایی نیز ضمن گلایه از وضعیت موجود اظهارداشتند که مخاطرات این چاله ها را چندین بار به اداره آموزش و پرورش و انجمن اولیا و مربیان تذکر داده و تماس هایی نیز با مسئولان مربوطه داشتیم.

داود وارسته یکی از اولیای دانش آموزان این دبستان ضمن گلایه از مسئولان گفت: ایجاد چاله در جلوی مدرسه ابتدایی را می توانستند به آخر این پروژه واگذار کنند.

خبر جدید  بسیاری ازتخریبها و چالشهای زیست محیطی ناشی از دخالتهای انسانی است

وی افزود: پیمانکار اداره برق می توانست چاله جلوی دبستان ابتدایی که محل عبور و مرور دانش آموزان است را در اولین فرصت با جانمایی پایه برق پر کند و بعداً به سراغ سایر جاهای شهر برود.

داور شفایی یکی دیگر از اولیا دانش آموزان این دو دبستان ابتدایی اظهارکرد: چاله های حفر شده بیش از ۱۰روز است که به حال خود رها شده اند و سنگ های بزرگ در مسیر نیز برای دانش آموزان مخاطره آفرین است.

به هرحال لازم است مسئولان اداره برق شهرستان لنده که این روزها در حال تلاش برای خط دومداره لنده و اصلاح و بهبود وضعیت برق خیابان های لنده هستند کمی با تدبیر تر نسبت به چاله های حفر شده در جلو این دبستان و سایر معابر شهری تلاش کنند و ابتدا نسبت به جانمایی این پایه ها اقدام کنند تا از بروز هرگونه حادثه ای جلوگیری کنند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری آفتاب، تاریخ انتشار ۶ آذر ۹۶، کد مطلب: ۱۷۹۶۳۵۳، www.aftabir.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات