3:11:25 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ورود معاون عمرانی استاندار به قضیه نمای چندصدمیلیونی اداره حمل ونقل
ورود معاون عمرانی استاندار به قضیه نمای چندصدمیلیونی اداره حمل ونقل
باتوجه به انتشار خبر نمای چندصدمیلیونی اداره حمل و نقل جاده ای استان و واکنش شهروندان، معاون عمرانی استاندار به این موضوع ورود و توضیحاتی را بیان کرد.

شعارسال: باتوجه به انتشار خبر جنجالی نمای چندصدمیلیونی اداره حمل و نقل جاده استان در رسانه ها و واکنش شهروندان، معاون عمرانی استاندار به این موضوع ورود و توضیحاتی را بیان کرد.

طبق شواهد عینی مدتی است که اداره ی راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تصمیم به تغییر نمای ساختمان خود کرده است که با هزینه ای چند صد میلیونی همراه بوده و این موضوع سبب نارضایتی بسیاری از مردم شده است.

عزیز فیلی گفت: پس از ورود به موضوع تغییر نمای ساختمان اداره حمل و نقل مشخص شد که هزینه آن از محل اعتبارات کشور این سازمان بوده است و هیچ گونه بودجه جداگانه به آن اختصاص نیافته است.

وی با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم، تغییر نمای این ساختمان غیر ضروری تلقی شده و تذکرات کتبی به اداره مربوطه داده شده است.

معاون عمرانی استاندار افزود: همچنین به این اداره اعلام شده است که اگر ظرف مدت زمان معین این کار را به اتمام نرسانند نیز با آنها برخورد جدی صورت می گیرد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت صبح زاگرس، تاریخ انتشار: ۲۴آبان۱۳۹۷ ، کدخبر: ۱۱۲۶۲۹٫: www.sobhezagros.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه یاسوج
تبليغات