2:50:03 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد در سطح ملی گمنام نیستند
ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد در سطح ملی گمنام نیستند
یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ورزش این استان تا حد قابل ملاحظه ای در کشور مطرح شده به طوری که ورزشکاران رشته های مختلف استان از جمله وزنه برداری در سطح ملی گمنام نیستند.

به گزارش ایرنا، سید محمدتقی علوی روز یکشنبه در نشست مجمع انتخابات هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: موفقیت های کسب شده در حوزه ورزش این استان و ارتقای روزافزون جایگاه آن در کشور مرهون تلاش هیأت های ورزشی است.
وی افزود: انتظار می رود که ورزشکاران و پیشکسوتان وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد همکاری و تعامل لازم را با رئیس جدید این هیأت داشته باشند.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این امر به ارتقای هر چه بیشتر سطح کمی و کیفی رشته ورزشی وزنه برداری در استان کمک خواهد کرد.
علوی عنوان کرد: رئیس جدید هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد از تمامی ظرفیت های استان برای پویایی روزافزون این رشته بهره گیرد.
وی ابراز داشت: تحقق یافتن یا نیافتن وعده های رئیس جدید هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد با دقت و هر چند ماه یکبار از سوی مسئولان اداره کل ورزش و جوانان این استان رصد می شود.
علوی گفت: مسئولان فدراسیون وزنه برداری در حد توان اقدام به حمایت ویژه و توجه جدی تر به هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد کنند.
عبدالرحیم کاظمی و عباس بهروزی ۲ کاندیدای تصدی پست ریاست هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد در این نشست بودند.
مهمترین برنامه های مطرح شده از سوی ۲ کاندیدا در این نشست شامل استعدادیابی، پرورش ورزشکاران نخبه، برگزاری کلاس های مربیگری و داوری، توجه بیشتر به بانوان، حضور ورزشکاران در رقابت های کشوری، فعال کردن هیأت های شهرستانی، راه اندازی لیگ استانی، تهیه بانک اطلاعاتی ورزشکاران، داوران، مربیان و پیشکسوتان و تدوین تقویم سالانه بود.
در این نشست از مجموع ۱۳ رأی مأخوذه عبدالرحیم کاظمی با کسب ۹ رأی به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد انتخاب و معرفی شد.
افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.
۷۵۳۵/۱۶۶۲

خبر جدید  جذب ۳۳.۸ تسهیلات اشتغال روستایی به نسبت سهمیه شهرستان


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات