18:07:10 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وجود بیش از ۹ هزار حامی نیکوکار در کهگیلویه و بویراحمد
وجود بیش از ۹ هزار حامی نیکوکار در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: اکنون ۹ هزار و ۸۱۷ حامی نیکوکار در کهگیلویه و بویراحمد از فرزندان معنوی خود حمایت می‌کنند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری اظهار کرد: این نهاد بهمنظور حمایت از کودکان بیسرپرست و نیازمند، طرح اکرام ایتام و محسنین را در اولویت برنامههای خود دارد.

وی با بیان اینکه اکنون ۹ هزار و ۸۱۷ حامی نیکوکار در کهگیلویه و بویراحمد از فرزندان معنوی خود حمایت میکنند، افزود: این حامیان نیکوکار حمایت از ۵ هزار و ۲۲۷ نفر را برعهده دارند که از این تعداد ۲ هزار و۹۹۴ نفر از ایتام و ۲ هزار و۲۳۳ نفر از فرزندان محسنین هستند.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه حامیان نیکوکار در سال جاری۸ میلیارد و ۱۵۳ میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند، یادآور شد: ۱۰ هزار و ۴۸نفر از فرزندان ایتام زیر پوششکمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد و ۵ هزار و ۱۱۰ نفراز فرزندان محسنین این نهاد بدون حامی هستند.

مبشری با دعوت از خیّران نیکوکار در زمینه یاری نیازمندان در آستانه سال نو، خاطرنشان کرد: خیّران و نیکوکاران هماستانی و خارج استان برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد میتوانند به دفاتر این نهاد مراجعهیا عدد ۱ را به سامانه ۳۰۰۰۰۷۴۱ ارسال و به سایتهای اکرام و محسنین به آدرس http://mohsenin.ir/مراجعه و برای سرپرستی آنان اقدام کنند.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کمکهای اهدایی حامیان برای رفع نیازهای تحصیلی، معیشتی، مسکن، و درمان ایتام و محسنین هزینه میشود، شمارهگیری #۱*۳*۰۷۴*۸۸۷۷* با تلفن همراه را از دیگر راههای کمکرسانی به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد اعلام کرد.

خبر جدید  معرفی ۷ داور فوتبال استان به لیگ‌های کشور

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/ن


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد