10:41:10 - یکشنبه 14 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش هاشمی‌پور به سفر زارعی به حوزه انتخابیه اش/ نهادهای نظارتی موضوع را بررسی کنند
واکنش هاشمی‌پور به سفر زارعی به حوزه انتخابیه اش/ نهادهای نظارتی موضوع را بررسی کنند
ایلنا: نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس نسبت به سفر شائبه انگیز نماینده بویراحمد و دنا به حوزه انتخابیه‌اش واکنش نشان داد و خواستار بررسی موضوع از سوی نهادهای نظارتی شد.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس نسبت به سفر شائبه انگیز نماینده بویراحمد و دنا به حوزه انتخابیه‌اش واکنش نشان داد و خواستار بررسی موضوع از سوی نهادهای نظارتی شد. به گزارش ایلنا از یاسوج، "غلام محمد زارعی" نماینده کنونی بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در سفری یک روزه به روستای آجم بخش دیشموک در شهرستان کهگیلویه با اهالی منطقه نشستی برگزار کرد که انتقادات شدید و واکنش‌های تند مسئولان این شهرستان را به همراه داشت.   بعد از انتشار انتقادات و نگرانی‌های مسئولان کهگیلویه، نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی نیز نسبت به سفر همتای خود در مجلس به حوزه انتخابیه اش واکنش نشان داد.   " عدل هاشمی پور" نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی آورده است: بی شک خدمتگزاری در کسوت نمایندگی، موهبتی الهی و عام است که مطابق قانون نیز در حیطه حدود و اختیارات  یک نماینده مجلس است.
در همین راستا و در ارتباط با سفر دوست و همکار عزیزم جناب آقای حاج زارع به منطقه آجم در بخش دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه نکاتی را متذکر می شوم:
با توجه به اینکه در سفر کاری به همراه هیات اعزامی کشورمان در کشور کره جنوبی حضور داشتم اما حضور نماینده محترم شهرستان های بویراحمد و دنا در منطقه آجم را از طریق رسانه ها متوجه شدم.
هرچند که جناب حاج زارع رئیس مجمع نمایندگان استان است اما انتظار می رفت و شایسته بود به منظور بهره وری بیشتر از این سفر و امکان خدمت رسانی بیشتر، هماهنگی لازم با فرماندار شهرستان کهگیلویه انجام می گرفت.

خبر جدید  بازگشت نیروهای اخراجی حراست نفت و گاز گچساران با دستور وزیر نفت - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نظر به اینکه نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در جهت توسعه همه جانبه استان هم پیمان شده و در حقیقت میثاق اخوت بسته اند لذا بر اینجانب فرض است که در همین مسیر گام بردارم و خاضعانه دست هر شخص حقیقی و حقوقی که بتواند خدمتی به مردم حوزه انتخابیه‌ام ارائه نماید را ضمن سپاسگزاری و امتنان، به گرمی، دوستی و برادری می فشارم.

در پایان با توجه به دغدغه و حساسیت مردم و موج نگرانی آنان از بابت شائبه الحاق به بخش مارگون اعلام می دارم:
چنین چیزی صحت نداشته و البته هیچکدام از مسئولان حاضر در آن سفر در این رابطه تصمیم گیر نبوده و مسئولیتی نداشته اند.
همچنین از مسئولان نظارتی و مربوطه ی استان خواهانم: نظر به شائبه حضور برخی مدیران منطقه‌ای در این سفر، موضوع را بررسی و نتیجه را به  اینجانب گزارش فرمایند.

سایه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی مستدام باد. ان شاءالله.
منبع :: واکنش هاشمی‌پور به سفر زارعی به حوزه انتخابیه اش/ نهادهای نظارتی موضوع را بررسی کنند

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد