7:39:13 - چهارشنبه 27 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش مدیرعامل آبفای روستایی به خبر کم آبی در روستای بلوط کاروان
واکنش مدیرعامل آبفای روستایی به خبر کم آبی در روستای بلوط کاروان
مدیرعامل آبفای روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در خدمت رسانی به مردم کوتاهی نمی کنیم و مشکل اصلی روستای بلوط کاروان خشک شدن چاه آب بعلت کمبود بارش است که برای آن برنامه داریم. شعار سال: مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کهکیلویه و بویر احمد در خصوص خبر منتشر شده مبنی بر […]

مدیرعامل آبفای روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در خدمت رسانی به مردم کوتاهی نمی کنیم و مشکل اصلی روستای بلوط کاروان خشک شدن چاه آب بعلت کمبود بارش است که برای آن برنامه داریم.

شعار سال: مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کهکیلویه و بویر احمد در خصوص خبر منتشر شده مبنی بر مشکلات کم آبی روستای بلوط کاروان شهرستان بویراحمد واکنش نشکان داد.

فیض الله پاسره، با بیان اینکه مشکل کمبود آب در اغلب مناطق وجود دارد گفت: جهت آبرسانی و تامین آب شرب به روستای بلوط کاروان، دو حلقه چاه آب حفر شده است که به دلیل بارش های کم اخیر، تقریبا خشک شده اند.

پاسره با اشاره به احداث منبع آب به ابعاد ۱۰۰ مترمکعب جهت تامین آب این روستا، گفت: لوله کشی این طرح به مقدار ۴/۵ کیلومتر انجام شده است ولی مشکل اصلی کمبود آب است که در اغلب روستاهای اطراف نغاره خانه مشهود است.

مدیرکل آبفای روستایی استان افزود: در خدمت رسانی به مردم کوتاهی نمی کنیم و مشکل اصلی روستای بلوط کاروان خشک شدن چاه آب به علت کمبود بارش است که برای آن برنامه داریم.

پاسره در پایان با بیان اینکه مشکل کم آبی روستای بلوط کاروان و روستاهای اطراف آن را حل خواهیم کرد گفت: در صورت برطرف نشدن معضل کم آبی در این روستا و کمبود بارش، از چاه آب حفر شده در روستای نغاره خانه جهت تامین آب بلوط کاروان استفاده می کنیم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تحلیلی صبح زاگرس، تاریخ انتشار ۳ دی ۹۶، کد مطلب: ۱۰۴۸۵۳، www.sobhezagros.ir

خبر جدید  ادامه عملیات جستجو در ارتفاعات دنا با حضور امدادگران متخصص

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات