1:14:56 - سه‌شنبه 26 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش شهردار یاسوج به انتقادات مدیرکل دفتر شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد
واکنش شهردار یاسوج به انتقادات مدیرکل دفتر شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد
شهردار یاسوج در واکنش به برخی انتقادات مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: آنهایی که در وصف موضوعات شهرداری صحبت می‌کنند باید الفبای شهرداری را بدانند و در این زمینه تجاربی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته در نشست با شهرداران شهرهای ۱۷گانه کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از عدم حضور شهردار یاسوج در جلسه گفت که با بیشترین مشکلات در شهرداری یاسوج روبهرو هستیم.

حسین کاظمی با اظهار اینکه شهرداری یاسوج در راستای اجرای ماده ۱۰۰ باید حریمها و محدوده شهر را کنترل کند، عنوان کرد که مقررات ساختوساز در یاسوج رعایت نمیشود و برای تحقق و عملی کردن قانون این موضوع را بهشدت پیگیری میکنم.

اما شهردار یاسوج ظهر امروز در نشست ستاد خدمات سفر کهگیلویه و بویراحمد به این صحبتها واکنش نشان داد.

نستهن مقدم با انتقاد از تعدد جلسات در استان اظهار داشت: جلسات متعدد فرصت خدمتگزاری و انجام کار را از شهرداران گرفته و تعدد جلسات در حوزه مدیریت شهری ما را کلافه کرده است.

وی با بیان اینکه شهردار خدومترین و زحمتکشترین مدیر است و مردم باید در رابطه با خدمات شهرداری قضاوت کنند، افزود: آنهایی که در وصف موضوعات شهرداری صحبت میکنند باید الفبای شهرداری را بدانند و در این زمینه تجاربی داشته باشند.

شهردار یاسوج گفت: اینکه مدیری خوراک ناپختهای را آماده کرده و در اختیار رسانه قرار دهد و رسانه هم که وظیفهاش انتقال اخبار است فکر کند آن مدیر در حوزه مدیریت شهری علامه دهر است و حتما فاجعهای رخ داده کار درستی نیست.

خبر جدید  تقابل نمایندگان فوتبال گچساران و بوشهر در لیگ دسته دو

مقدم خطاب به عزیز فیلی گفت: انتظار داریم شما به عنوان معاونت عمرانی از شهرداران دفاع کنید که اگر دفاع نکنید قطعا گام بعدی این است که اعضای شورا ورود میکنند و چنین مسائلی منجر به اختلاف نظر میشود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد