12:33:58 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد به پایان دوران مدیریتش در استان/تشکیلات قضایی نباید بازیچه بیرون از مجموعه باشند/ مکافات ظلم به بنده خدا را همین دنیا پس می‌دهیم
واکنش رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد به پایان دوران مدیریتش در استان/تشکیلات قضایی نباید بازیچه بیرون از مجموعه باشند/ مکافات ظلم به بنده خدا را همین دنیا پس می‌دهیم
ایلنا: رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد به شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر پایان مدیریت خود در استان واکنش نشان داد.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد به شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر پایان مدیریت خود در استان واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام غلامرضا مزارعی ،رئیس کل دادگستری استان در همایش تجلیل از قضات به برخی شایعات مبنی بر اینکه دوران مدیریت وی در این استان به پایان رسیده است، گفت: من خادم همکاران و کماکان در خدمت مردم استان هستم.

وی گفت: درباره با پخش برخی شایعات مبنی بر رفتنم از استان، خدمت برایم تفاوتی نمیکند کجا باشد،بنده خود را سرباز نظام و ولایت میدانم و هرجا صلاح بدانند و بگویند خدمت میکنم.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: تا روزی که قوه قضائیه تشخیص دهند در خدمت مردم استان خواهدبود و هر وقت صلاح بدانند که در جای دیگری خدمت کند، این کار را انجام می دهد.

تشکیلات نظارتی جنبه بازدارندگی دارند نه افشاگری

مقام ارشد قضایی استان بازدارندگی تشکیلات نظارتی را گوشزد کرد و اظهار داشت: این تشکیلات بازرسی در شریعت جنبه بازدارندگی دارند نه افشاگری و هنگامی که اتفاقی افتاد نباید دنیا را خراب بکنیم.

مزارعی گفت: مکافات ظلم به بنده خدا را در همین دنیا پس می دهیم.

وی با توصیه بهواحدهای نظارتی دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر اصلاح برخی کارکنانی که احیاناً دچار لغزش می شوند، اظهارداشت : نباید تشکیلات قضایی و واحدهای نظارتی بازیچه بیرون از مجموعه باشند و مبنا را گزارش بیرون از دستگاه قرار دهند و علیه یک همکار قضایی یا اداری گزارش بنویسد.

خبر جدید  دلنوازی طبیعت برم الوان شهرستان بهمئی

وی تأکید کرد پیگیری کنید تا به یقین برسید و سعیتان در اصلاح باشد نه تخریب و مبنای کارتان علم خودتان باشد.

مزارعی با طرح این سوال که چه لزومی دارد اگر همکاری ایراد مختصری در کارش دارد آن را در بوق و کرنا کنیم؟ یادآورشد: اگر کسی باشد که اصلاح نشود قاطع برخورد می کنیم و اول تذکر و ارشاد و سعی در اصلاح باشد و اگر اصلاح نشد تصمیم بگیرید.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد درباره ارزیابی ماده ۲۸ و ارزشیابی واحد نظارت و ارزشیابی قضات دادگستری استان، اظهارداشت: زحمات هیچ یک از همکاران نادیده گرفته نشدهو همکاران توسط دادسرای انتظامی قضات انتخاب شده اند.

دراین برنامه ۷۹ نفر از قضات محاکم قضایی استان کهگیلویه و بویراحمداز سوی دادسرای انتظامی قضات مورد تقدیر قرار گرفتند.

در استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۲۷ نفر قاضی در ۱۱ حوزه قضایی مشغول خدمت هستند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد