1:14:49 - سه‌شنبه 26 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش آموزش و پرورش بویراحمد به گزارش تسنیم؛ افراد شاکی به آموزش و پرورش مراجعه کنند
واکنش آموزش و پرورش بویراحمد به گزارش تسنیم؛ افراد شاکی به آموزش و پرورش مراجعه کنند
آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد به گزارش تسنیم با عنوان «کارنامه دانش آموزان یاسوجی گروگان گرفته شد؛ آموزش و پرورش پاسخگو باشد» واکنش نشان داد و گفت: هر فردی شاکی بوده به آموزش و پرورش مراجعه کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، گزارشی با عنوان «کارنامه دانش آموزان یاسوجی گروگان گرفته شد؛ آموزش و پرورش پاسخگو باشد» یکم اسفندماه بر روی خروجی خبرگزاری تسنیم قرار گرفت که با واکنش آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد روبهرو شد.

آموزش و پرورش در پاسخ ارسالی به خبرگزاری تسنیم آورده است: بر اساس مصوبه شماره ۵ شورای آموزش وپرورش، این آموزشگاه جز مدارس هیئت امنایی است و بر اساس قانون وجوه دریافتی برای دانش آموزان فرهنگی ۷۰ هزار و غیرفرهنگی ۲۵۰ هزار تومان مصوب شده که این مبلغ در راستای ارائه خدمات آموزشی و پرورشی فوق برنامه و زیر نظر نماینده اولیاء در مدارس هزینه میشود.

به محض دریافت این مطلب مسئولان مربوطه موضوع را پیگیری و مدیر آموزشگاه دریافت هرگونه وجه اجباری یا گروگان گرفتن کارنامه را تکذیب کرد و گفت: این مدیریت فقط از طریق سامانه پیامک خواهان حضور اولیاء برای دریافت کارنامه فرزندانشان در این آموزشگاه شده است.

در شهرستان بویراحمد بیش از ۶۵هزار دانش آموز در ۶۰۰ آموزشگاه مشغول به تحصیل هستند و انتشار این گزارش در خبرگزاری تسنیم به صورت مطلق از جهت اخلاقی و همچنین رسالت خبرگزاری منصفانه نیست وانتظار این است که رسانهها با هدف تشویق اولیاء و همکاری فکری و مادی آنان برای توسعه وپیشرفت مدارس و ساختن سرمایههای انسانی آینده کشور یاریگر آموزش وپرورش باشند.

یادآوری می شود اگر اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز این آموزشگاه یا هر آموزشگاه دیگری نسبت به این موضوع شاکی هستند میتوانند برای پیگیری به آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد مراجعه کنند.

خبر جدید  آغاز مرحله دوم رزمایش بزرگ اقتدار محمد رسول الله(ص) در لنده

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد