19:37:42 - سه‌شنبه 11 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واکنش آبفای روستایی به گزارش تسنیم؛ گرم شدن هوا دلیل قطعی آب روستای‌طولیان است
واکنش آبفای روستایی به گزارش تسنیم؛ گرم شدن هوا دلیل قطعی آب روستای‌طولیان است
شرکت آب و فاضلاب روستایی به گزارش خبرگزاری تسنیم واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، روز گذشته گزارشی با عنوان « اعتراض اهالی روستایطولیان به قطعی ۳ روزه آب شرب» بر روی خروجی خبرگزاری تسنیم قرار گرفت که شرکت آبفای روستایی با ارسال جوابیهای به این گزارش واکنش نشان داد.

در این جوابیه آمده است:

اولاً هیچ بی تفاوتی نسبت به آبرسانی در روستای طولیان نبوده کما اینکه در هیچکدام از روستاهای کهگیلویه و بویراحمد کم کاری و سهل انگار نبوده، اما برخی اوقات نبود نیرو و امکانات سبب کمبودهایی شده و ما نیز منکر نیستیم اما این به معنای سهل انگاری و بی تفاوتی نبوده و نیست.

در روستای موصوف برخلاف ادعای برخی افراد حاضر در تجمع، هیچ فرد و نهادی برای آب طولیان به آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه مراجعه نکرده است، اگر کسی مدعی حضور است، بگوید نزد کدام مدیر و کارشناس رفته است، البته نیازی هم به مراجعه نبود چرا که همکاران ما نهایت تلاش را برای رفع ایرادات در روستاهایی که به هر نحو آبرسانی آنها دچار اشکال میشود سریعا دنبال می کنند.

البته که وظیفه ما آبرسانی سالم و به موقع است و کم کاری در آن پذیرفته نیست، اما بخشی از مشکلات برقی بوجود آمده که ناشی از افزایش مصرف بی رویه برق در این فصل و به دنبال آن افت ولتاژ و نوسانات برقی است، پمپهای ما را دچار ایرد کرد، کارکنان ما به محض رفع ایراد نسبت به وصل آب مردم اقدام کردند، تعمیر و سیرآب کردن شبکه، به صورت طبیعی زمان میبرد که سعی شد این زمان کوتاه باشد.

خبر جدید  اجرای طرح سفیران سلامت در لوداب

از طرفی نبود منبع تامین آب پایدار و پراکندگی روستاها مزید بر علت شده و ما را مجبور به زمانبندی آب روستاها کرده است.

اگر رنجی بر مردم تحمیل شده عذرخواهی میکنیم، اما باید پذیرفت آب شرب در شهرستانهای گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد بسیار گرانبها بوده و در این مناطق هم با نبود منابع تامین آب پایدار روبرو هستیم و هم پراکندگی روستاها و طولانی شدن خطوط انتقال آب را پیش رو داریم.

نوسانات برق در فصل گرم و سوختگی مکرر پمپهای گران قیمت، مشکلات و چالشهایی را برای ما رقم زده که با همه این تفاسیر تلاش کردهایم در کوتاه ترین زمان ممکن نواقصات را رفع کنیم و از مردم نیز انتظار داریم با درک شرایط، کمی صبورانه تر با همکاری با فرزندان خودشان در شرکت آب و فاضلاب روستایی و مصرف آب شرب تنها برای مصارف شرب ما را یاری کنند.

انتهای پیام/ش


منبع :: واکنش آبفای روستایی به گزارش تسنیم؛ گرم شدن هوا دلیل قطعی آب روستای‌طولیان است

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات