12:14:09 - شنبه 18 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واحدهای دانشگاهی برای مستندسازی املاک و ساختمان‌ها اقدام کنند
واحدهای دانشگاهی برای مستندسازی املاک و ساختمان‌ها اقدام کنند
سرپرست مرکز عمرانی، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: واحدهای دانشگاهی برای مستندسازی املاک و ساختمان‌های خود اقدام و همه اسناد را بازنگری کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یاسوج، اقبال شاکری روز گذشته در بازدید از پروژههای عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج بیان کرد: حوزه حقوقی واحدهای دانشگاهی متناظر با حوزه عمرانی با قدرت برای رفع مشکلات املاک و ساختمانها تلاش و در هرجایی که به مشکل برخورد کردند از کمک مشاوران سازمان استفاده کنند.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی که با پول مردم به اینجا رسیده برای حفظ امکانات و اموال آن نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد و از حراست و بازرسی واحدها بهعنوان نیروهای قدرتمند بهمنظور شناسایی و پشتیبانی اموال و امکانات استفاده شود.

سرپرست مرکز عمرانی، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: اگر واحدها در نهایت در اسناد و مدارک به جایی رسیدند که دچار معارض شدهاند از کمک اداره حقوقی و مشاوران سازمان مرکزی دانشگاه استفاده کنند.

شاکری گفت: حتماً قرارداد پروژهها بسته شود و تمام آیتمها بهصورت جزء به جزء و براساس زمانبندی و دیگر مشخصات تحویل گرفته شود.

وی بیان کرد: واجبترین موضوع برای ما این است که در حفظ و نگهداشت املاک تلاش کنیم و این همه هزینهای که برای ساخت و ساز استفاده شده بهعلت سهلانگاری از دست نرود و موارد ایمنی را به نحو احسن انجام داده تا از بروز حوادث در واحدهای دانشگاهی جلوگیری شود.

در ادامه این بازدید شاکری در جلسهای با حضور رؤسای واحدهای استانی و معاونان اداری و مالی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد شرکت کرد و به تبیین مشکلات عمرانی واحدها پرداخت.

شاکری به همراه همکاران و رئیس واحد یاسوج در منزل همکار فقید واحد یاسوج علی حسین اسلامپناه هم حضور یافتو با قرائت فاتحه پیام تسلیت دکتر طهرانچی را تقدیم خانواده داغدار آن مرحوم کرد.

خبر جدید  فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی در رشد و تولید علم و فناوری بیشتر شود

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: واحدهای دانشگاهی برای مستندسازی املاک و ساختمان‌ها اقدام کنند

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد