3:31:22 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیچ گونه کمبود کالایی در بازار کهگیلویه، چرام و لنده نداریم
هیچ گونه کمبود کالایی در بازار کهگیلویه، چرام و لنده نداریم
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه از برپایی نمایشگاه عرضه‌مستقیم کالا به مناسبت ماه مبارک رمضان در دهدشت خبر داد و گفت: هیچ گونه کمبود کالایی در شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده نداریم.

سید یاسین علویانسوق در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوجاظهار داشت: برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در کمیته راهبردی تخصصی نمایشگاها در شهرستان مطرح و مورد موافقت قرار گرفت که تاریخ و مکان برپایی نیز بهزودی اعلام میشود.

وی عنوان کرد: در هفته گذشته تعداد ۲۵ تن شکر دولتی در سطح هر سه شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده توزیع شده و هم اکنون نیز میزان ۲۵ تن دیگر در حال توزیع است.

علویان سوق ابراز کرد: میزان ۵ تن مرغ منجمد دولتی در سطح شهر دهدشت و در شهرستانهای لنده و چرام هر کدام یک تن در هفته گذشته در بین شهروندان توزیع شده است.

وی با اشاره به توزیع انواع لاستیک ماشینهای سبک و سنگین در سطح شهرستان کهگیلویه ادامه داد: در این هفته تعداد ۱۶ حلقه لاستیک خودروهای سنگین و تعداد ۱۲۰ حلقه لاستیک خودروهای سبک در بین متقاضیان توزیع شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه ابراز کرد: در خصوص توزیع اقلام طرح ضیافت، اقلام برنج و شکر تا قبل از آغاز ماه مبارک رمضان در سطح هر سه شهرستان در بین شهروندان توزیع میشود.

علویانسوق عنوان کرد: با شرکت پشتیبانی دام در مرکز استان برای تأمین سهمیه گوشت قرمز رایزنی شده و به محض اعلام این شرکت سهمیه لازم توسط عاملان جذب میشود.

انتهای پیام/ح

خبر جدید  کاشت گیاه دارویی توسط فرهنگی بازنشسته در مارگون


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد