8:11:20 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هر ایرانی از محل یارانه چهار ماه آخرش چهارهزار و پانصدتومان کم شود
هر ایرانی از محل یارانه چهار ماه آخرش چهارهزار و پانصدتومان کم شود
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نوشت: مردم زلزله زده عزیز دعا می کنند باران و برف نیاید تا سردشان نشود و همه ما جایمان گرم است ،باید کار فوری برای این مردم انجام بدیم. شعار سال: غلامرضا تاجگردون ،رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درمطلبی نوشت: یک هفته بعد از زلزله کرمانشاه با جمعی از […]

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نوشت: مردم زلزله زده عزیز دعا می کنند باران و برف نیاید تا سردشان نشود و همه ما جایمان گرم است ،باید کار فوری برای این مردم انجام بدیم.

شعار سالغلامرضا تاجگردون ،رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درمطلبی نوشت: یک هفته بعد از زلزله کرمانشاه با جمعی از همکاران کمیسیون بی سروصدا به مناطق زلزله رفتیم.در بین راه تا برگشت فهمیدم باید کار فوری برای این مردم و دولت انجام بدیم.این طرح را در فرودگاه نوشتم.

دو روز بعد در قالب طرح دو فوریتی در صحن مطرح و رای آورد و مجدد به صحن دادیم.موضوع خیلی روشن بود از مجوزات صندوق توسعه صد میلیون دلار برداریم و هر ایرانی از محل یارانه چهار ماه آخرش چهارهزار و پانصدتومان کم شود و کار فوری مردم و تولید و زندگیشون حل بشه.

در صحن بعضی ها حرفهایی زدن که منت نگذارید بر دوش مردم و از این نوع حرفها و حاضر شدند منت اینایی که اون روزها شعار دادند و مشکل را حل نکردند تحمل کنند و یاری یکجای مردم و دولت را گیر دادند و نخواستند و نتیجش این شد.

مردم زلزله زده عزیز دعا می کنند باران و برف نیاید تا سردشان نشود و همه ما جایمان گرم است و این طرح هم بین ما و مجلس و شورای نگهبان در حال آمد و رفت است. نمیدونم چی بگم!

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبری صبح زاگرس ، تاریخ انتشار ۱۰بهمن ۹۶، کدمطلب:۱۰۵۶۸۲، www.sobhezagros.ir

خبر جدید  1250 زندانی کهگیلویه و بویراحمدی تعطیلات نوروز را در کنار خانواده‌های‌شان سپری کردند

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات