2:50:12 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هدف نهایی دشمنان جدایی مردم از انقلاب است
هدف نهایی دشمنان جدایی مردم از انقلاب است
گچساران- ایرنا- جانشین معاونت فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان نظام اسلامی با ایجاد مشکلات اقتصادی، معیشتی در رسانه ها و فضاهای مجازی به دنبال جدایی مردم از انقلاب هستند که تصور آنها اشتباه است.

به گزارش ایرنا، سردار هادی مقدسی روز یکشنبه در آیین گرامیداشت ۹ دی در گچساران با بیان اینکه خدمت رسانی حق مردم است گفت: مدیریت در نظام اسلامی یک فرصت برای خدمت به بندگان خداست.
وی بیان کرد: اکنون دشمنان ملت با هدف مایوس کردن مردم به دنبال افزایش فشارها علیه ملت ایران هستند.
مقدسی با بیان اینکه تدبیر رهبری فرصت دو قطبی کردن کشور را به آمریکا نداد ،گفت: ملت ایران باید از تجربه های گذشته الگو بگیرند.
وی با بیان اینکه مشکلات کشور با اراده و همت مسئولان قابل حل است ،گفت: عبور از مشکلات کنونی کشور با وحدت، همگرایی، انسجام ملی مردم و مسئولان امکان پذیر است.
مقدسی گفت: نظام سلطه و آمریکا در طول ۵۰ سال جکومت بر ایران جز فلاکت و بدبختی و تحقیر چیزی برای کشور نداشت.
وی با بیان اینکه ۹دی روز انسجام جبهه حق علیه باطل و روز ایستادگی است گفت: این روز مهم یادآور رشادت های ملت ایران در مقابل نظام سلطه به رهبری آمریکاست.
مقدسی تصریح کرد: بصیرت ملت ایران در ۹ دی موجب شد نظام سلطه تهدید بعدی خود یعمی تحریم ها را علیه ملت ایران آغاز کند.
وی با بیان اینکه قبل از انقلاب بیش از ۳۰ درصد مردم سواد خواندن و نوشتن نداشتند، افزود: امروز به برکت انقلاب بیش از ۹۵ درصد مردم کشور از نعمت سواد برخوردار هستند.
مراسم گرامیداشت ۹ دی امسال در مصلی دوگنبدان با حضور قشرهای گوناگون مردم، مسئولان و مقامات اجرایی، مدیران دستگاه های مختلف و نیروهای نظامی و انتظامی و سایر گروه های مردمی با شکوهتر از سال های گذشته برگزار شد.
۲۰۸۲/۱۶۶۲

خبر جدید  کارخانه پتروشیمی گچساران تامین کننده خوراک پتروشیمی های خط دنا


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات