1:15:46 - پنج‌شنبه 28 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد ۲۵۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند
نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد ۲۵۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۱۱ ماهه امسال ۲۵ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان تسهیلات کارگشایی و خودکفایی از محل اعتبارات این صندوق به مددجویان تحت حمایت پرداخت شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، علی نادری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صندوق قرضالحسنه امداد ولایت باهدف پرداخت تسهیلات قرضالحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و سایر نیازمندان تأسیسشده است.

وی تصریح کرد: ۵۳۹۱مورد تسهیلات کارگشایی و خودکفایی بااعتبار ۲۵ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان در ۱۱ ماهه امسال به مددجویان و اقشار نیازمند پرداخت شده است.

نادری پرداخت تسهیلات قرضالحسنه کارگشایی را یکی از راهکارهای مهم کمیته امداد برای کمک به حل مشکلات ضروری نیازمندان دانست و افزود: ۱۷ میلیارد و ۸۹۱ میلیون تومان از میزان تسهیلات پرداخت شده صندوق امداد ولایت در ۱۱ ماهه امسال به مددجویان وامهای کارگشایی بوده که به ۴۹۵۶ نفر از مددجویان و اقشار نیازمند متقاضی وام پرداخت شد.

وی بابیان اینکه پرداخت تسهیلات خودکفایی و اشتغال یکی از مهمترین برنامههای صندوق امداد ولایت است، ادامه داد: در این خصوص ۴۳۵ مورد تسهیلات در بخش خودکفایی و اشتغال بااعتبار هفت میلیارد و ۶۵۸ میلیون تومان پرداختشده است.

نادری با اشاره به اینکه جذب سپردههای خیران برای ارائه تسهیلات به خانوارهای بیبضاعت از طریق صندوق امداد ولایت یکی از اهداف این صندوق است، بیان کرد: از تمامی افراد خیر و نیکوکار استان دعوت میکنیم تا در آستانه جشن نیکوکاری با افتتاح حساب و سرمایهگذاری در این صندوق در رفع مشکلات مددجویان کمیته امداد و اقشار نیازمند سهیم باشند.

خبر جدید  بخشدار مارگون بویراحمد: با الحاق دهستان آجم به بخش مارگون مخالف هستیم

وی خاطرنشان کرد: تسهیلات صندوق امداد ولایت بهمنظور توانمندسازی و تأمین هزینههای ضروری نیازمندان در زمینههایی از جمله تحصیلی، درمان، اشتغال، مسکن، ازدواج و حل مشکلات معیشتی و بر اساس اولویتبندی نوع نیاز مددجویان پرداخت میشود تا در سریعترین زمان ممکن مشکلات آنها رفع شود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد