19:51:41 - جمعه 31 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نه به معامله قرن| شکست طرح ننگین «معامله قرن» قطعی است
نه به معامله قرن| شکست طرح ننگین «معامله قرن» قطعی است
معاون طرح، برنامه و بودجه معاونت راهبردی قوه قضاییه با بیان اینکه روز قدس امسال روز شکست قطعی طرح ننگین، پست، ذلیل و خیانت بزرگ معامله قرن است، گفت: این طرح مایه رسوایی ترامپ و نتانیاهو و برخی حکام مرتجع در منطقه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، ابراهیم عزیزی در آئین باشکوه راهپیمایی روز قدس یاسوج با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) سال ۵۸ هجری شمسی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس نامگذاری کردند، اظهار داشت: روز قدس روز احیای اسلام و غلبه مسلمانان و مقابله مستضعفان علیه مستکبران است.

وی روز قدس را روز مبازره حق طلبان، عدالتخواهان و آزادی خواهان علیه ظالمان دانست و ادامه داد: این روز تجلی وحدت، همبستگی و اراده امت اسلام علیه کفر، شرک، نفاق، ظلم، جنایت و خباثت است.

عزیزی با بیان اینکه شرک ظلم عظیم و توحید تجلی عدل عظیم است، خاطرنشان کرد: روز قدس روز فریاد بلند امت اسلام است و هم‌صدا با ملت مظلوم و عزیز فلسطین علیه رژیم کودک کش، نسل کش، جنایتکار، خبیث، غاصب و متجاوز صهیونیستی و پشتیبانان آنان بویژه رژیم استکباری آمریکای جنابتکار هستیم.

وی تصریح کرد: نفی سلطه گری و سلطه پذیری، ستمگری و ستم پذیری و تعهد برادرانه نسبت به مسلمان و دفاع از حقوق آنان و دعوت مسلمان جهان و حمایت بی دریغ از مستضعفان جهان در برابر مستکبران و جلوگیری از سلطه بیگانه از آرمان‌های این روز بزرگ است.

عزیزی بیان کرد: اصل دوم قانون اساسی، بندها ۵ و ۱۶ اصل سوم، اصل ۱۱ و اصول ۱۵۲ ، ۱۵۳ و ۱۵۴ قانون اساسی نشان از رویکرد عدالتخواهی، آزادی خواهی و حق طلبی و حمایت از مسلمان و مستضعفان در مقابل ظالمان و جانیتکاران بوده و مصداق بارز آن آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

خبر جدید  این روزمرگی را نمی‌خواهم

معاون طرح، برنامه و بودجه معاونت راهبردی قوه قضاییه با تاکید بر اینکه وجدان بیدار هر انسان آزادی خواه از ظلم رژیم غاصب اسرائیل به ملت مظلوم فلسطین به درد می‌آید، عنوان کرد: جنبه اسلامی دفاع از مردم مظلوم فلسین تکلیف مضاعفی بر مسلمان است.

عزیزی با بیان اینکه روز قدس امسال روز شکست قطعی طرح ننگین، پست، ذلیل، جنایت و خیانت بزرگ معامله قرن است، اظهار داشت: این طرح مایه رسوایی ترامپ و نتانیاهو و برخی حکام مرتجع در منطقه خواهد شد و این مثلث شوم نمی‌توانند کوچکترین ضربه‌ای به آرمان‌های فلسطین بزنند.

وی ابراز کرد: روز قدس روز تثبیت آرمان‌های بلند فلسطین بوده و امت اسلام و فلسطین به طور حتم پیروز هستند و روز قدس روز همبستگی مسلمان در دفاع و حمایت از راه صحیح و پیروزمندانه مقاومت در پرتو اندیشه تابناک امامین انقلاب و هدایت مقام معظم رهبری است.

عزیزی ادامه داد: انتفاضه قرن مقاومت سبب شکست و افتضاح غرب برای آمریکای جنابتکار و رژیم صهیونیستی و دنبال‌های آن و برخی حکام مرتجع، نوکر ، همدست و همپیمانان آنان خواهد شد.

وی گفت: کنفرانس بحرین و خیانت برخی حکام مرتجع عرب جز رسوایی برای آنان نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت و سرنوشت رژیم غاصب شکست های پی در پی و رو به زوال و نابودی بوده و پایان صهیونیست و فروپاشی بزودی محقق می‌شود.

عزیزی با اشاره به اینکه راه روشن نظر مبارک مقام معظم رهبری است، افزود: رفراندوم در سرزمین‌های اشغالی با حضور و شرکت تمام فلسطینی‌ها برگزار شود.

وی با تاکید بر اینکه ایران به برکت انقلاب، اسلام، رهبری و ملت مومن در قله پیروزی راست قامت ایستاده است، خاطرنشان کرد: آمریکا از درون وبرون در حال فروپاشی است.

خبر جدید  بررسی مشکلات عشایر دم طسوج و چهل چشمه در چرام

عزیزی آمریکا را مظهر فساد، جنایت، نیرنگ، خباثت، ظلم، غارت گری و نسل کشی دانست و بیان کرد: جنایات علیه آمریکا علیه مردم ایران از جمله تحمیل قرارداد کاپیتولاسیون، کودتای ۲۸ مرداد، غارت امول و نقت،در جنگ تحمیلی با اختیار قراردادن تسلیحات شیمایی،کمک به منافقان و غته گران، کشتار ۲۹۰ مسافر بیگناه، تحریم، عهد شکنی،? توطئه و جنگ رسانه‌ای علیه ایران فراموش نشدنی است.

وی اظهار داشت: عامل اصلی جنایت ظلم، خباثت و نسل کشی در هر کچای دنیا آمریکا است و البته وعده الهی پیروزی حق بر باطل بوده و راه روشن پیروزی مقامت است که خداوند در آبات ۱۲۳ آل عمران آن را مورد تاکید قرار داده است.

عزیزی با تاکید بر اینکه سلامت و امنیت در سایه استقامت است، ادامه داد: تجربه مقاومت بصیرانه ایران در مقابل شیطان بزرگ موئد موفقیت در عمل به این راهبرد قرانی است و شعار انبیاء عبودت خداوند و نفی ربوبیت طاغوت است.

وی ابراز کرد: هدف دشمن نه تنها پیشرفت نباشد بلکه رو به پسرفت باشیم، دشمنی آمریکا با ایران و مردم ایران دشمنی با دین خدا و حاکمیت دین خدا است و راهبرد قران این بوده که دشمن خدا را دوست خود نگیرید

عزیزی گفت: ایجاد مذاکره در مسائل ناموسی انقلاب و اساسی با شیطان بزرگ سم مهلک و ذلت و عقب گرد و از دست دادن عزت، سرافرازی و پیروزی است و دشمنت با مذاکره به دنبال تثبیت فشار استکباری خود است و راه روشن، افتخار افرین و موفق در مقابل دشمن استفاده از ابزار فشار بوده و مذاکره راه به جایی نمی‌برد.

خبر جدید  اهدا 6 عضو بیمار مرگ مغزی در دوگنبدان+فیلم

وی با اشاره به اینکه مذاکره با شیطان هیچ فایده‌ای ندارد بلکه ضرر قطعی? است، تصریح کرد: تصمیم شورای امنیت ملی کشورمان در این راستا ادامه استفاده از ابزار فشار موجب توقف و شکست قطعی دشمن بوده و به برکت رهبری امام خامنه‌ای در کشور ایران اسلامی بن بستی وجود ندارد و موفقیت قطعی است.

معاون طرح، برنامه و بودجه معاونت راهبردی قوه قضاییه تاکید کرد: راه پیروزی بر دشمن تبعیت از مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام/ ت


منبع :: نه به معامله قرن| شکست طرح ننگین «معامله قرن» قطعی است

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات