1:41:33 - شنبه 29 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نهم دی باطل کننده سحرهای فتنه گران
نهم دی باطل کننده سحرهای فتنه گران
خطيب جمعه شهر لیکک خروش مردم در نهم دی را باطل کننده‌ سحرهای فتنه گران دانست.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد؛ خطيب جمعه لیکک با اشاره به ضروری بودن شناخت فتنه و فتنه گران گفت : نهم دی سحرهای فتنه گران که محصول میلیونها دلار و صدها اتاق فکر بود را باطل کرد و ثابت شد که تا مردم در صحنه حضور دارند هیچ قدرتی توان شکست نظام را ندارد.
حجه الاسلام افروغی افزود : اصحاب فتنه با تشکیل اتاق فکر در لندن و کشورهای بیگانه به زعم خود نقشه از هم پاشیدن نظام را کشیدند اما لطف خداوند، رنگ سبز معاویه ای را که از آستین فتنه گران در سال ۸۸ بالا رفت برملا و با نفس وحدت آفرین مردم خنثی شد.
وی اضافه نمود : مسولان نظام بايد تکلیف خود را در مورد فتنه ۸۸ روشن کنند و یکبار برای همیشه حسینی بودن یا یزیدی بودن خود را با شفاف سازی ثابت نمایند.
خطيب جمعه لیکک بیان کرد :جریان فتنه از جریان سیاسی کشور جداست و دشمنان بدانند ما با تکیه بر داشته های درونی، مردم، بسیج و نیروهای انقلابی با تمام توان پای انقلاب میمانیم و با فریاد بر سر آمریکا آل سعود و اسرائیل غاصب از آزادی خواهان جهان حمایت میکنیم.
وی در ادامه تصریح کرد : عالیترین مقام استان در شورای اداری شهرستان، موضع مشخصی در مورد فتنه از خود نشان نداده و این خود نشان فتنه است.
حجه الاسلام افروغی با اشاره به بودجه سال ۸۸ گفت : در این بودجه بندهای اقتصاد مقاومتی در جاهایی رعایت نشده و در یک بررسی مشخص میشود که بودجه باعث ایجاد نقدینگی و تورم میشود.
وی اظهار داشت : عدم شفاف سازی، وابستگی به نفت، افزایش سه برابری بودجه عمومی و بزرگتر شدن دولت از اشکالات بودجه سال ۹۸ میباشد.
حجه الاسلام افروغی در ادامه روز نهضت سواد آموزی را به فعالان عرصه سواد آموزی تبریک گفت.

خبر جدید  تا تجهیزات کامل نشود بیمارستان یاسوج افتتاح نمی‌شود


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات