11:27:28 - جمعه 3 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده اصلاح‌طلب تهران: امروز مذاکره ‌به احقاق حق ملت ایران منتهی نمی‌شود/باید به ملت اعتماد کنیم
نماینده اصلاح‌طلب تهران: امروز مذاکره ‌به احقاق حق ملت ایران منتهی نمی‌شود/باید به ملت اعتماد کنیم
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: با این راهی که آمده‌ایم امروز روز مذاکره نیست و این مذاکره به احقاق حق ملت ایران منتهی نمی‌شود‌ لذا ‌باید ظرفیت خودی‌ها را بشناسیم و تا این اندازه ملت را رنج ندهیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دهدشت، ویژه برنامه "روشنای خاطر آشوب" با هدف پاسداشت سی و هفتمین سالروز شهادت معلم شهید "سید جمال الدین دولتخواه" و ۱۷ شهید شهرستان کهگیلویه با حضور عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، مدیرکل سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مدیران شهرستانی در شهر دهدشت برگزار شد.

نماینده مردم شمیرانات و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در این ویژه برنامه با اشاره به مقام والای معلم اظهار داشت: امروز سربلندی و عزت ایران مدیون تربیت معلمان بوده و تربیت در مکتب انبیاء به معنای بارش و طوفان سؤال است.

محمدعلی وکیلی شهید مطهری را به عنوان راهبر جامعه خطاب کرد و گفت: مطهری از منظر یک عالم درون دینی و شریعتی از منظر برون دینی به دنبال نجات جامعه خود بودند.

وی با تشریح وضعیت اقتصادی امروز کشور گفت: چرا کشور ما امروز ضعیف شده و وضعیت اقتصادی تا این اندازه پایین آمده و باید پذیرفت وضعیت الان کشور زیبنده مردم و ملت نیست.

وکیلی افزود: دولت تدبیر و امید در وضعیت کنونی سهمی تعیینکننده دارد و سهم آن، برون رفت کشور از وضعیت کنونی است البته نقش دولت در چرایی این وضعیت مهم و تعیین کننده نیست.

عضو هیئت رئیسه مجلسشورایاسلامی عنوان کرد: مسئولان و مدیران کشور در خصوص راه نجات کشور باهمدیگر اجماع ندارند، ما مدیران برروی اینکه چقدر وضع کشور بد است اجماع داریم و چنانچه میدانستیم وضعیت تا این اندازه بد است بر روی نجات آن باهم توافق میکردیم.

خبر جدید  دوگنبدان باز هم لرزید

وی با اشاره به قانون جامع ایثارگران گفت: قانون جامع خدمات ایثارگران سال گذشته در رفت و برگشت بین مجمع تشخیص مصلحت نظام و مجلس شورای اسلامی تعیین تکلیف و به دولت نیز اعلام شده است، منابع اجرایی این قانون باید فراهم شده و دولت نیز ملزم به اجرای آن است.

وکیلی عنوان کرد: مسائل کشور را در شرایط فعلی با رجوع کردن و اما و اگر نمیتوان حل کرد، ما نیازمند شجاعت در تصمیمگیری برای حل مسائل کشور هستیم.

وکیلی بیان کرد: اگر روزی برای احقاق حق ملت ایران اسلحه لازم باشد همه مردم و مسئولان اسلحه بهدست میگیریم.

وی گفت: با این راهی که آمدهایم امروز روز مذاکره نیست و این مذاکره به احقاق حق ملت ایران منتهی نمیشود لذا باید ظرفیت خودیها را بشناسیم و تا این اندازه ملت را رنج ندهیم، باید به ملت اعتماد کنیم تا همه یکدست شوند، همه اتحاد کنند و به وحدت و آرمان اولیه خود برگردیم، نمیشود که در بیرون از کشور باچنین بنبستهایی درگیر و مواجه باشیم.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد