20:46:14 - یکشنبه 26 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نظارت بر بازار کهگیلویه و بویراحمد تشدید شود
نظارت بر بازار کهگیلویه و بویراحمد تشدید شود
معاون فرماندار کهگیلویه گفت: نظارت‌ها برای جلوگیری از هرگونه بی‌نظمی و تخلف در بازارهای کهگیلویه و بویراحمد تشدید شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دهدشت، ابراهیم خنجری در آئین معارفه سرپرست جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه اظهار داشت: در یک سال اخیر توزیع کالاهای اساسی در سه شهرستان لنده، چرام و کهگیلویه با نظارت و نظم قابل قبولی انجام شد.

وی افزود: شیوه مدیریت و نظارت بر توزیع اقلام اساسی در ماههای اخیر در بین شهروندان به عدالت بوده و از این حیث از مدیر سابق اداره صمت تشکر میکنم.

معاون فرماندار کهگیلویه با انتقاد از شیوه مدیریتی اداره صمت شهرستان در سالهای گذشته تصریح کرد: ساختار مدیریتی این اداره در سالهای گذشته دچار چالشها و ناهمگونیهای فراوانی بود که از زمان سید یاسین علویان از زمان آغاز به کار توانست این ساختار را منظم کرده و زمینه تعادل را در این اداره برقرار سازد.

خنجری با اشاره به تلاش مضاعف مدیر جدید اداره صمت شهرستان خاطرنشان کرد: از مدیر جدید انتظار دارم باتوجه به وضعیت فعلی شهرستان، با جدیت و تلاش مضاعفی در این حوزه فعالیت کند و بادقت و حساسیت بیشتری اقدام نموده و شاهد اقدامات ارزشمندی از سوی ایشان باشیم.

وی عنوان کرد: برای کنترل و نظارت هرچه بیشتر در سطح بازار هرسه شهرستان نیاز است که از ظرفیت بازرسان جدید استفاده کنیم.

خنجری افزود: در یک اقدام مؤثر و تأثیرگذار دیگر برای کنترل بازار و نیز استفاده از ظرفیتهای نو میتوان به صورت دورهای از بازرسان شهرستانی استفاده شود تا بامجموعه این اقدامات بتوانیم با آسودگی و خیال بیشتری در سطح بازار نظارت کنیم.

به گزارش تسنیم در پایان این آئین، احمد حکیم به عنوان سرپرست جدید اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه معرفی و از زحمات سید یاسین علویان قدردانی شد.

خبر جدید  اسکان مهمانان نوروزی در ۱۸۴ مدرسه

انتهای پیام/ ع


منبع :: نظارت بر بازار کهگیلویه و بویراحمد تشدید شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد