1:09:01 - سه‌شنبه 19 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نظارت بر بازار شهرستان کهگیلویه تشدید شود
نظارت بر بازار شهرستان کهگیلویه تشدید شود
سرپرست فرمانداری کهگیلویه گفت: نظارت بر بازار شهرستان باید به صورت روزانه و مستمر صورت گیرد و با اصناف متخلف با شدت بیشتری برخورد قانونی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دهدشت، جعفر نیکبخت در نشست کمیته تنظیم بازار شهرستان کهگیلویه اظهار داشت : با توجه به شرایطی که وجود دارد و وضعیت گرانیهای اخیر امیدوارم که اداره صنعت و معدن و ادارات متولی، نظارت بر بازار را بیشتر کنند تا حقوق مصرف کنندگان رعایت شود.

سرپرست فرمانداری کهگیلویه افزود: نظارت بر بازار شهرستان باید به صورت روزانه و مستمر صورت گیرد و با اصناف متخلف با شدت بیشتری برخورد قانونی شود.

وی ادامه داد: امیدوارم که نظارت بر بازار مانند گذشته نباشد که در بازدید از بازار شهرستان بخشی از بازاریان بیان داشتند که ۱۳ ماه هیچ نظارتی صورت نگرفته است.

نیکبخت گفت: در گذشته تفاوت یک کالای خاص در چند نقطه شهر زیاد بود که نشان میداد بازار کنترل نمی شود و نظارت کم بود اما خوشبختانه با تغییر مدیریت اداره صنعت و معدن شهرستان شرایط کمی بهتر از گذشته شده که نیاز است نظارت بر بازار شهرستان تا حصول نتیجه مطلوب افزایش یابد.

وی با بیان اینکه در هفته آخر اسفند ماه توزیع میوه شب عید آغاز میشود، افزود: ادارات مسئول باید سریعتر عاملهای توزیع را مشخص و برای نظارت بیشتر بر بازار، عاملهای توزیع و تنظیم بازار شهرستان گشتهای مشترک تشکیل دهند.

نیکبخت ضمن تاکید بر نظارت ادارات متولی مانند صنعت و معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و دامپزشکی بر میدان عرضه دام، گفت: نظارت بر عرضه دام به جهت قیمت گذاری باید با جدیت بیشتری انجام شود و با توجه به اینکه میدان عرضه دام زنده در ورودی شهر دهدشت منظره نازیبایی را ایجاد کرده باید ادارت ناظر در این خصوص دقت بیشتری داشته باشند.

خبر جدید  وزیر بهداشت به کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند

سرپرست فرمانداری شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه قیمت گوشت و عرضه دام با مشکلاتی مواجه است اما خوشبختانه گوشت تنظیمی وارد بازار شده و در حال توزیع است، تصریح کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان باید بر توزیع گوشت منجمد تا رسیدن به دست مصرف کننده نظارت داشته باشد.

وی با بیان اینکه نظارت بر نانواییها باید تشدید شود، افزود: ادارت مربوطه باید نانواییهای فعال را مشخص و سهمیه آرد نانواییهای غیرفعال قطع شود.

نیکبخت با بیان اینکه باید نسبت به توزیع آرد حساسیت بیشتری داشته باشد، گفت: مسئولان باید بر توزیع آرد روستایی، عشایری و شهری دقت بیشتری داشته و سعی کنند آرد از شهرستان خارج نشود.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد