12:57:55 - چهارشنبه 22 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشستن گرد و خاک بر چهره بیمارستان جدید باشت
نشستن گرد و خاک بر چهره بیمارستان جدید باشت
ساختمان جدید بیمارستان عملا تعطیل و هیچ بخشی در آن فعال نبوده و بخش اورژانس این بیمارستان هم بخاطر نبود امکانات به همان ساختمان قدیمی نقل مکان کرده اند.این ماجرا زمانی به بیرون درج کرد و رسانه ای شد که رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در روز ۲۷ اردیبهشت برای سرکشی از این بیمارستان به شهرستان باشت سفر کرده بود و شهردار باشت هم انتقاد های تندی نسبت به مشکلات موجود در بیمارستان کرده بود.

شعار سال:طبق خبرهای دریافتی از بعضی شهروندان باشتی مبنی بر تعطیلی بخش اتفاقات بیمارستان شهدای باشت با پایگاه خبری باشت نیوز ماجرا را از نزدیک مورد بررسی قرار دادیم که ال ماجرا چیست.

این ماجرا زمانی به بیرون درج کرد و رسانه ای شد که رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در روز ۲۷ اردیبهشت برای سرکشی از این بیمارستان به شهرستان باشت سفر کرده بود و شهردار باشت هم انتقاد های تندی نسبت به مشکلات موجود در بیمارستان کرده بود.

ساختمان جدید بیمارستان عملا تعطیل و هیچ بخشی در آن فعال نبوده و بخش اورژانس این بیمارستان هم بخاطر نبود امکانات به همان ساختمان قدیمی نقل مکان کرده اند.

اما آنطور که پرسنل این بیمارستان می گویند به زودی دو بخش داخلی و اطفال این بیمارستان راه اندازی خواهد شد وبقیه این بخش ها هم در ماههای آینده شروع بکار خواهند کرد.

آنچه مسلم است تا راه اندازی کامل این بیمارستان زمان زیادی خواهد برد و این سوال نیز برای شهروندان پیش خواهد آمد که آیا پزشکانی که برای این بیمارستان در نظر گرفته اند مقطعی هستند و باز هم به تعطیلی این بخش ها منجر خواهد شد یا شاهد راه اندازی کامل این بیمارستان خواهیم بود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری صبح زاگرس ،تاریخ انتشار۳۱اردیبهشت ۹۸، کد خبر: ۱۱۹۴۷۰ ، www.sobhezagros.ir


منبع :: نشستن گرد و خاک بر چهره بیمارستان جدید باشت

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دانش آموزان مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد نیازمند دستان پر مهر هم استانی ها
تبليغات