11:17:53 - پنج‌شنبه 28 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نزاع‌ دسته جمعی در کهگیلویه و بویراحمد به شدت کاهش یافت
نزاع‌ دسته جمعی در کهگیلویه و بویراحمد به شدت کاهش یافت
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد وضعیت شاخص‌های امنیتی این استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: نزاع‌های دسته جمعی در استان به شدت کاهش یافته است.

سید محمدکاظم نظری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: در سالهای گذشته این استان در زمینه نزاع دسته جمعی وضعیت مطلوبی در کشور نداشت ولی هم اکنون در زمینه کاهش نزاع رتبه دوم کشور را داریم.

وی با بیان اینکه در شاخصهای امنیتی وضعیت خوبی داریم بگونهای که در بسیاری شاخصها رتبه دوم و سوم کشور را داریم، عنوان کرد: در سرقت خشن وضعیت استان مطلوب است.

نظری امنیت را بنای توسعه و سرمایه گذاری دانست و ابراز کرد: ارتقای شاخصهای امنیتی سبب رونق اقتصادی میشود و هم اکنون شرایط برای سرمایه گذاری در این استان فراهم است و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در زمینه کاهش آسیبهای اجتماعی با وجود مشکلات و محدودیتهای اعتباری دولت و بویژه وزارت کشور توجه ویژهای به این مهم دارند به گونهای که ۱۴ میلیارد ریال با هدف کاهش آسیبهای اجتماعی به استان اختصاص دادند.

نظری با بیان اینکه در زمینه آسیبهای اجتماعی در برخی شاخصها وضعیت مطلوبی داریم ولی در برخی دیگر مشکل داریم، خاطرنشان کرد: کاهش آسیبها مستلزم مردمی شدن و مشارکت همگانی است.

وی خاطرنشان کرد: انتظار میرود رسانههای محلی برای حاکم شدن فضای وحدت و همدلی در استان کمک کرده و به سوی بی حاشیه شدن حرکت کنند.

خبر جدید  استفاده بدون دلهره از ماشین اداری در ساعات غیر اداری

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد