1:30:51 - چهارشنبه 2 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نامگذاری مجموعه‌ای به اسم شهید امیرنژاد در دانشگاه آزاد یاسوج
نامگذاری مجموعه‌ای به اسم شهید امیرنژاد در دانشگاه آزاد یاسوج
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از نامگذاری مجموعه ویژه‌ای به اسم شهید امیرنژاد در این واحد خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یاسوج، کرم جانیپور صبح امروز در دیدار با خانواده دانشجوی شهید ناصر امیرنژاد گفت: شهادت این شهید بزرگوار با تأسی از نهضت حسینی و شهدای کربلا و پیروی از راه امام راحل و شهدای انقلاب است.

وی افزود: دشمنان و عوامل فتنه خیال میکنند در فتنه ۸۸ توانستند از لحاظ اقتصادی، زیرساختی و با ترور نخبگان و مردم کشور را تضعیف کنند اما به برکت خون شهدایی مانند شهید امیرنژاد همبستگی و اتحاد مردم پس از فتنه ۸۸ حقیقتاً موجب تقویت نظام جمهوری اسلامی در این روزها شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بصیرت و اتحادی که مردم ۹ دی ۸۸ از خود نشان دادند تا به امروز ادامه دارد و با وجود این همه فشارهای اقتصادی توسط عوامل برونی و درونی نتوانستهاند اراده مردم را در حمایت از نظام و رهبری متزلزل کنند.

جانیپور اظهار کرد: امثال شهید امیرنژاد برای جامعه دانشجویی الگو و اسوه هستند که باید به همه دانشجویان معرفی شوند. با برنامهریزی و هماهنگیهای لازم در دانشگاه آزاد استان این قول را به شما میدهم که بهزودی مجموعه و یا ساختمان ویژهای به اسم شهید امیرنژاد در این دانشگاه نامگذاری خواهد شد.

فرمانده سپاه استان کهگیلویهوبویراحمد نیز حضور پرشور مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در سالروز حماسه ۹ دی را یادآور شد و گفت: حقیقتاً این استان در حمایت و پشتیبانی از انقلاب در کل کشور بینظیر است، این مردم شایسته خدمت هستند و خدمترسانی به آنان بزرگترین افتخار برای ماست.

حمید خرمدل افزود: مردم استان چه برای حضور در راهپیماییها و انتخابات و چه در تقدیم شهدا برای حفظ تمامیت ارزی انقلاب نسبت به جمعیتش همیشه در کشور اول بوده و چنین سطح آگاهی و غیرتمندی است که دشمنان را در رسیدن به اهداف و توطئههای خود ناکام گذاشته است.

خبر جدید  پیام تشکر استاندار و نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد ازحضور مردم در راهپیمایی

وی تأکید کرد: دشمنان ما تا به اهداف خود نرسند دست از توطئه برنمیدارند، حتی اگر یکایک مردم ایران را ترور و شهید کنند. ترور شهید امیرنژاد و نحوه شهادتشان ذهنها را به ترورهای منافقان کوردل و شهید کردن ۱۷ هزار انسان بیگناه در اوایل انقلاب سوق میدهد و این نشاندهنده همکاری عوامل فتنه ۸۸ با منافقان و دشمنان انقلاب و عمق این توطئه بزرگ است.

فرمانده سپاه استان کهگیلویهوبویراحمد با بیان نقش ویژه دانشجویان در خنثی کردن توطئههای دشمنان انقلاب اظهار کرد: اینکه امروز آمریکا با صرف ۷ تریلیون دلار در خاورمیانه شکست خورده از منطقه عقبنشینی میکند، به برکت خون شهیدان و ایثار فرزندان این مرزوبوم است. مشکل اصلی کشور ما در حال حاضر فشارهای اقتصادی و خیانت برخی مسئولان در برهم زدن معیشت و اقتصاد مردم است که به برکت خون شهدا و با حضور و همت دانشجویان این توطئه را هم انشاءالله پشت سر خواهیم گذاشت.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)




تبليغات