12:02:00 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهلت ۴ ماهه دستگاه‌های اجرائی برای جذب اعتبارات پژوهشی
مهلت ۴ ماهه دستگاه‌های اجرائی برای جذب اعتبارات پژوهشی
دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه وبویراحمد تا پایان فروردین ۹۸ فرصت دارند اعتبارات پژوهشی خود را جذب کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: اعتبارات پژوهشی اختصاص یافته امسال به استان پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است. نوروزی افزود: اعتبارات پژوهشی امسال در ۹ سرفصل از جمله تحقیق در حوزههای کشاورزی، محیط زیست، توسعه فضای کسب و کار، گردشگری، آمایش سرزمین و نظام سکونت گاهی، نظام درآمد هزینه، اقتصاد دانش بنیان، امور سلامت و رفاه اجتماعی توزیع میشود. وی گفت: پارسال چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبارات پژوهشی به استان اختصاص داده شد که ۷۳ درصد آن جذب شده است. نوروزی اضافه کرد: ۵۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات استان توزیع شد که از این رقم ۴۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات سال گذشته است که به علت کمبود نقدینگی در سطح کشور به استان ابلاغ نشده بود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت:۵۰ میلیارد ریال برای توسعه فضاهای ورزشی در شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده وچهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هم برای سرعت بخشیدن به روند اجرایی سد تنگ سرخ و باند دوم پل سوم بشار یاسوج تخصیص داده شد.
بودجه امسال کهگیلویه و بویراحمد ۱۰ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال است که از این رقم ۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبارات تملک دارایی سرمایهای است.
منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  جشن قهرمانی تیم هندبال نفت گچساران در دیار کاکوها
تبليغات