1:02:06 - پنج‌شنبه 7 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معلم یاسوجی زیر مشت و لگد والدین دانش‌آموز/ بینی معلم شکست و چشم‌اش مجروح شد/ شکایت از والدین خاطی
معلم یاسوجی زیر مشت و لگد والدین دانش‌آموز/ بینی معلم شکست و چشم‌اش مجروح شد/ شکایت از والدین خاطی
ایلنا: معلم یاسوجی در حالی که در کلاس درس مشغول تدریس بود مورد حمله والدین یکی از دانش آموزان قرار گرفت و از ناحیه بینی و چشم به شدت مجروح شد.

معلم یاسوجی در حالی که در کلاس درس مشغول تدریس بود مورد حمله والدین یکی از دانش آموزان قرار گرفت و از ناحیه بینی و چشم به شدت مجروح شد.

حسین حسینزاده معلم هنرستان پسرانه اقبال لاهوری شهرستان یاسوج در گفتوگو با خبرنگار ایلنا در تشریح جزئیات این حادثه که صبح دیروز رخ داد، گفت: چند روز پیش درگیری لفظی بین دو دانش آموز این هنرستان اتفاق افتاد که مسئولان و معلمان این هنرستان نتوانستند این اختلاف را بین آنها حل کنند و به همین دلیل از والدین آنها خواستیم تا برای بررسی بیشتر موضوع در مدرسه حضور یابند.

این معلم ۳۷ ساله در ادامه افزود: صبح روز حادثه والدین یکی از دانشآموز شامل پدر و برادرش بدون مراجعه به مدیریت دبیرستان و هماهنگی لازم به طور سرزده و ناگهانی وارد کلاس درس شدند و به محض ورود به کلاس و مقابل دیدگان دانشآموزان شروع به اهانت و بی احترامی کردند و من هر چه سعی کردم که آنها را به آرامش دعوت کنم، نتیجه ای نداشت.

وی افزود: آنها همچنان فحاشی میکردند که توسط معاون هنرستان و دیگر اولیای دانشآموزان به بیرون کلاس هدایت شدند که در همین حین پدر عصبانی دانشآموز خاطی وارد کلاش شد و با مشت محکم به صورتم زد به طوری که بینی ام شکست و چشمام خونریزی کرد.

حسینزاده عنوان کرد: به هیچ وجه از پدر این دانشآموز که مرد سالخورده ای است، انتظار چنین برخوردی تند و خشنی را نداشتم و حتی انتظار داشتم که پسر بزرگترش او را دعوت به آرامش کند، نه اینکه خودش هم آتش بیار معرکه شود.

خبر جدید  سیل 28 استان کشور را درگیر کرده است/ مردم خانه های خود را ترک کنند

وی یادآور شد: اگر بنده به عنوان یک معلم با ۱۰ سال سابقه کار به این افراد توهین و اهانتی میکردم و یا با فرزند ایشان برخورد بدی داشتم، آن وقت میشد گفت این افراد از رفتار من ناراحت شدند که چنین واکنش تندی نشان دادند اما همه همکاران شاهد برخورد مناسب من با والدین این دانش آموز و دیگر دانش آموزان بودند.

وی گفت: تمامی معلمان و مسئولان هنرستان صورت جلسه ای تشکیل داده و همگی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و امضا جمع کردند و یک نسخه از این نامه به اداره کل آموزش و پرورش یاسوج ارجاع داده شد.

حسین زاده در مورد اینکه آیا اقدام قانونی در این زمینه انجام داده است یا نه اضافه کرد: با مراجعه به پزشکی قانونی بنده را جهت معاینه به متخصص گوش، حلق و بینی و چشم پزشک ارجاع دادند که با معاینات انجام شده متوجه شدم بینیام شکسته و یکی از چشم هایم خونریزی داخلی کرده است.

وی گفت: با تنظیم شکایت نامه از طریق مراجع قضایی پیگیر این موضوع هستم و امیدوارم این موضوع هرچه سریعتر از سوی مراجع قضایی رسیدگی شود ضمن اینکه اداره آموزش و پرورش نیز پیگیر مسئله هستند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد