۱۳:۰۳:۲۸ - دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معرفی برگزیدگان استانی مسابقات قرآنی در دهدشت
معرفی برگزیدگان استانی مسابقات قرآنی در دهدشت
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ نفرات برتر مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت استان کهگیلویه و بویراحمد در دهدشت معرفی شدند. به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، سیدایرج کاظمی‌جو، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه امروز، هفتم اسفندماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شرکت کنندگان قرآنی در سه بخش قرائت، ترتیل و حفظ در […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ نفرات برتر مسابقات قرآنی هفته قرآن و عترت استان کهگیلویه و بویراحمد در دهدشت معرفی شدند.

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، سیدایرج کاظمی‌جو، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه امروز، هفتم اسفندماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شرکت کنندگان قرآنی در سه بخش قرائت، ترتیل و حفظ در این مسابقات با هم به رقابت پرداختند.
وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی، معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآنی به‌ویژه در گروه سنی نوجوانان و جوانان و ایجاد انگیزه در میان مردم بویژه قشر جوان برای فراگیری معارف قرآنی بود.
کاظمی‌جو در پایان نفرات برگزیده را از شهرستان‌های مختلف استان به شرح زیر اعلام کرد:
در رشته قرائت رده سنی زیر۱۶ سال آقایان:
ابوالفضل پناهنده نفر اول دهدشت
امین صالحی نفر دوم لنده
علی نادری نفر سوم دهدشت
در رشته قرائت رده سنی بالای ۱۶ سال آقایان:
بهنام ادیبی نفر اول بهمئی
امیدغلامی نفر دوم دهدشت
احمدرضادیانتی نفر سوم دهدشت
در رشته ترتیل رده سنی بالای ۱۶ سال آقایان:
ناصر تقوی نفر اول چرام
ناصر جعفرزاده نفر دوم چرام
فرشیدعلیجانی نفر سوم چرام
در رشته ترتیل رده سنی زیر ۱۶ سال آقایان:
علیرضا دیانتی نفر اول دهدشت
مصطفی کرمی نفر دوم دنا
حمیدرضا محسنی راد نفرسوم دهدشت
در رشته حفظ رده سنی زیر ۱۶ سال آقایان:
رضا امیری نفر اول ۱۰ جزء دنا
مجتبی صفری نفراول ۵جزء گچساران
محمد محمدی نفردوم ۵ جزء گچساران
در رشته حفظ رده سنی بالای ۱۶ سال آقایان:
محمد ناصری نفراول ۲۰ جزء دنا
حسین فرخنده نفردوم ۲۰جزء لنده
محمود آسن نفراول ۱۰ حفظ کل قران دنا
هوشنگ رازی‌پور نفراول ۱۰جزء دهدشت
علیرضا اب برین نفراول ۵ جزء لنده
در رشته قرائت رده سنی بالای ۱۶ سال بانوان
ثریا صیادی نفر اول چرام
سحر تجاره نفر دوم دهدشت
حمیده مسیحی‌نژاد نفر سوم لنده
در رشته قرائت رده سنی زیر ۱۶ سال بانوان
نرگس اصغرنژاد نفر اول چرام
نادیا فرامرزی نفر دوم لنده
نرگس اسکندری نفرسوم لنده
در رشته حفظ قران در بخش بانوان
در رشته حفظ رده سنی زیر۱۶ سال بانوان
آزیتا آذرشب ۱۰جزء نفر اول دهدشت
تارا غندی ۵جزء نفر اول دهدشت
مینا کرمی ۵ جزء نفر دوم دهدشت
در رشته حفظ رده سنی بالای۱۶ سال بانوان
گلستان محمدی ۱۰جزء نفر اول گچساران
پریسا آتش سودا ۱۰ جزء نفر دوم دهدشت
فاطمه باقری ۵جزء نفر اول چرام
آمنه آخش ۵ جزء نفر دوم لنده
کبری دهبانی ۲۰جزء نفر اول لنده
فرخنده دستکزین ۲۰جزء نفر دوم دهدشت
فاطمه تقوی ۲۵جزء نفر اول دهدشت
بشری مصلحی نفر اول حفظ جزء ۳۰ دهدشت
تارا مظلومی نفردوم حفظ جزء ۳۰ دهدشت
و در رشته حفظ کل قرآن نیز افراد زیر انتخاب شدند.
هما بنام و نرگس حسینی هر دو از دهدشت مقام اول و دوم را کسب کردند.
انتهای پیام




تبليغات
بانک پاسارگاد