11:20:50 - شنبه 9 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون رئیس جمهور در یاسوج: دولت پیگیر تهیه لایحه‌ای در حوزه شفافیت است
معاون رئیس جمهور در یاسوج: دولت پیگیر تهیه لایحه‌ای در حوزه شفافیت است
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه دولت پیگیر تهیه لایحه‌ای در حوزه شفافیت است گفت: تلاش می‌شود این لایحه به‌زودی به مجلس فرستاده شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حسینعلی امیری در دیدار با نماینده ولیفقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در یک نبرد تمام عیار اقتصادی قرار داریماظهار داشت:اعتماد مردم، امید مردم و جلوگیری از ریزش سرمایههای اجتماعی نظام را از تنگناهای ایجاد شده توسط دشمنانعبور میدهد.

وی با تاکید بر اینکه باید کارها را با تدبیر و عقلانیت انجام دهیم، عنوان کرد: در این شرایط تقویت سرمایههای اجتماعی با ایجاد اعتماد در میان مردم ضروری بوده و این مهم یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود: در ۴۰ سال اخیر در هر جایی که مشکل بوده، همه در کنار همدیگر بودند و اعتماد و اطمینان وجود داشته است.

امیری خاطرنشان کرد: نخستین موضوع در قانوننویسینیازسنجی واقعی است و در حوزه اجرا رئیس جمهور نیز بر شفافسازی تاکید دارد و در همین راستا تهیه لایحه در حوزه شفافیت قانونی در دستور کار است.

وی با بیان اینکه به دنبال حل ساختاری مشکلات هستیم و تحقق این مهم نیازمند همکاری مجلس، قوه قضائیه و مردم است، ادامه داد: بخشی از تحقق اهداف فرهنگسازی را طلب میکند و باید همکاری مردمی را نیز داشته باشیم.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مشکلی برای تأمین سوخت در کهگیلویه و بویراحمد نداریم
تبليغات
بانک پاسارگاد