18:45:52 - سه‌شنبه 9 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مطالبه ۲۰ میلیارد تومانی آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از مشترکان؛ کمبود نیرو داریم
مطالبه ۲۰ میلیارد تومانی آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از مشترکان؛ کمبود نیرو داریم
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمداز مطالبه ۲۰ میلیارد تومانی آاین شرکت از مشترکان خبر داد و گفت: کمبود نیروی انسانی داریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سیدعلی لدنینژاد عصر امروز در جمع مدیران و کارکنان ادارات آب و فاضلاب شهرهای یاسوج، مادوان، سی سخت با تقدیر از تلاش کارکنان آب و فاضلاب در سال گذشه اظهار داشت: سال ۹۷ سالی مهم برای آب و فاضلاب استان بود چرا که شاهد جهشهای مهم در انجام امور و پیشبرد اهداف شرکت بودیم.

وی عبور از تنش آبی با کمترین میزان قطعی آب و کاهش اثرات تنش آبی در سال ۹۷ را نتیجه تلاش شبانهروزی پرسنل آبفا دانست و افزود: این روحیه جهادی در مجموعه آب و فاضلاب باید تقویت شود.

لدنینژاد محدودیت نیروی انسانی را از مشکلات اصلی در آب و فاضلاب استان دانست و ادامه داد: همین محدودیت نیروی انسانی در بخشهای مختلف سبب شده که هر نیرو چندین برابر ظرفیت خود کار کند.

وی نهادینه کردن هرچه بیشتر انضباط کاری و حرکت به سوی تفکر مهندسی در مجموعه آبفا را از دیگر رویکردهای مدیریت آبفای استان در چند سال اخیر عنوان کرد و گفت: دسترسی به اهداف شرکت و موفقیت آب و فاضلاب در ارزیابیهای مختلف در چند سال اخیر نتیجه همین رویکرد است.

لدنی نژاد با اشاره به ساخت و تجهیز ۹ واحد مهانسرا در شهرهای مختلف استان و خرید ساختمان اداره آبفای پاتاوه در سال ۹۷ خاطرنشان کرد: کار خرید ساختمان ادارات شهرهای چیتاب، مارگون و دیشموک نیز در سال جاری انجام میشود.

خبر جدید  سهم آزاد راهی کهگیلویه و بویراحمد داده شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای پروژههای مختلف عمرانی در شهرهای مختلف استان و تقویت زیرساختهای آب و فاضلاب در سال گذشته اشاره کرد و افزود: در جذب اعتبارات به خصوص در زمینه ماده ۳ و ماده ۷ نیز با تلاش معاونتهای مربوطه و تعامل آبفای استان پیشرفتهای چشمگیری حاصل شد.

لدنینژاد در ادامه با اشاره به اینکه تمامی برنامههای مدیریت آبفای گهگیلویه و بویراحمد تنها در راستای منافع و مصالح این شرکت است، تاکید کرد: بازیهای سیاسی و سیاسیکاری هیچ جایگاهی در این شرکت خدمات رسان ندارد.

وی تصریح کرد: هرگونه تغییر و تحول مدیریتی در مجموعه آبفای استان تنها بر اساس توانایی افراد است و تلاش این بوده که هیچگونه تفکر قومی، منطقهای و سیاسی در این زمینه اعمال نشود.

لدنینژاد با اشاره به اینکه در سال ۹۸ پیگیری برنامههای شرکت در زمینههای مختلف به خصوص در زمینه جمعآوری انشعابات غیرمجاز و جمعآوری مطالبات باید به صورت جدی انجام شود، عنوان کرد: مطالبه ۲۰ میلیارد تومانی آب و فاضلاب از مشترکین باید با تلاش مضاعف تمامی حوزه های آب و فاضلاب جمعآوری شود.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد