11:20:52 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد
مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد
آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سالن دکتر کنعانی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، آیین تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سالن دکتر کنعانی این دانشگاه برگزار شد. اورنگ ایلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این مراسم گفت: یکی از مهمترین رسالت مسئولان معاونت دانشجویی و فرهنگی، گروه معارف و دفتر نهاد رهبری در دانشگاه گام برداشتن در راستای اسلامی کردن مجموعه است.

اورنگ ایلامی اظهار کرد: فلسفه وجودی انتصابهای مختلف در این جایگاهها تلاش برای اسلامیتر شدن دانشگاه و توسعه و تعمیق آگاهیهای اسلامی در بین دانشجویان است که باید کمک کنیم فضای معنوی و اسلامی در دانشگاهها رشد و فضائل اخلاقی نیز توسعه پیدا کند.

خواستار تلاش مسئول جدید نهاد مقام معظم رهبری در زمینه رشد بینش سیاسی و پویایی دانشگاه و دانشجویان شد و افزود: حمایت و هدایت تشکلهای دانشگاهی و دانشجویی به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار گیرد تا در نهایت به حاکمیت بخشیدن به ارزشهایی اسلامی و انقلابی در سطوح اجرایی و علمی منجر شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه یکی از وظایف مهم ما مقابله با ترویج عقاید و افکار انحرافی است، خاطرنشان کرد: این مهم در شرایطی که شاهد هجمه رسانهای دشمن در فضای مجازی هستیم، باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

مسئول سابق نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از مسئولان دانشگاه گفت: در طول دوران ۱۰ ساله خدمتم در استان از هیچ کوششی برای انجام وظایف محوله کوتاهی نکردم.

حجتالاسلام ابوالفضل ملاعلی افزود: انتظار میرود برای توسعه و تجهیز مساجد در دانشگاهها تدبیر لازم اندیشیده شود، زیرا انقلاب اسلامی از مساجد و حسینهها آغاز و با همین راه نیز باید تقویت شود.

خبر جدید  فعالیت‌های فرهنگی موجب ارتقای سطح اجتماعی دانشجویان می‌شود

حجتالاسلام مسعود داستار مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از خدمات ۱۰ ساله حجت الاسلام ملاعلی مطرح کرد: این مسئولیت امانتی بوده که بر روی دوش حقیر گذاشته شده است که امیدوارم بتوانم با تعامل و همکاری مجموعه دانشگاه موفق عمل کنم.

حجتالاسلام مسعود داستارتاکید کرد: برای موفقیت در این مسئولیت از شهدا استمداد طلبیدم و امیدوارم در این مسیری که به واسطه شهدا همواره شده، قدم برداریم.
در این آئین که با حضور معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد و اعضای هیئت رئیسه این دانشگاه و برخی مسئولان استانی برگزار شد از خدمات۱۰ساله حجت الاسلام ابوالفضل ملاعلی تقدیر و حجتالاسلام دکتر مسعود داستار به عنوان مسئول جدید دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان معرفی شد.
منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات