10:50:51 - شنبه 6 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئولین نباید از گرانی ، تبعیض، بیکاری در جامعه غفلت می کردند/ اغتشاش ها با حضور صاحبان با بصیرت انقلاب پایان یافت
مسئولین نباید از گرانی ، تبعیض، بیکاری در جامعه غفلت می کردند/ اغتشاش ها با حضور صاحبان با بصیرت انقلاب پایان یافت
ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در خطبه های این هفته نماز جمعه مسائل مختلف از جمله پرداخت به حوادث چند روز اخیر در کشور و حضور میلیونی مردم علیه آشوبگران اشاره کردند. شعار سال: ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در خطبه های این هفته نماز جمعه مسائل مختلف از جمله پرداخت به حوادث چند روز اخیر […]

ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در خطبه های این هفته نماز جمعه مسائل مختلف از جمله پرداخت به حوادث چند روز اخیر در کشور و حضور میلیونی مردم علیه آشوبگران اشاره کردند.

شعار سالائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در خطبه های این هفته نماز جمعه مسائل مختلف از جمله پرداخت به حوادث چند روز اخیر در کشور و حضور میلیونی مردم علیه آشوبگران اشاره کردند.

امام جمعه شهر یاسوج:شورای امنیت و سازمان ملل کر و کور هستند/ ملت فتنه ۸۸ را با بصیرت و ولایتمداری نابود کردند .آمریکا همانند مار زخم خورده است

سید علی اصغر حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر یاسوج با اشاره به سوره کهف، گفت: وقتی بلا نازل شد، پشیمانی و توبه فایده ای ندارد و باید انسان در آگاهی وفراغت بال توبه کند.

وی افزود: نعمت های دنیا فانی و جوانی تمام شدنی است و کاخ های سر به فلک کشیده در حال نابودی هستند که اگر کسی می خواهد سعادتمند و عافیت بخیر باشد، نباید دل به مادیات ببندد بلکه باید به در جستجوی خداوند باشد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی تصریح کرد: افرادی بودن که در این دنیا حیثیت داشتند ولی بی آبرو و بی حیثیت از این دنیا رفتند و هیچ چیزی از این دنیا با خودشان نبردند.

وی در خطبه دوم با اشاره به حوادث ۱۹ دی ۱۳۵۶ اظهار کرد: در ۱۹ دی ۵۶ مقاله ای از سوی ساواک در روزنامه اطلاعات نوشته شد که در به امام یعنی رهبر انقلاب هتک حرمت شده بود که مردم قم در مقابل این حرکت قیام کردند و مهم این است که ما به موقع تشخیص دهیم که در صحنه حضور یابیم.

امام جمعه شهر یاسوج بیان کرد: همان مقاله باعث حرکت مردم شد و مردم مسیر روشنایی را می بینند که این حرکت کم کم عمومی و به یک انقلاب تبدیل شد و باعث نابودی رژیم ظالم شاهنشاهی شد.

وی یادآور شد:در سال ۸۸ روزنامه های زنجیره ای قبل از انتخابات شروع به زمینه سازی کردند و گفتند که عاشورا نتیجه تندروی ها بوده است که در همان سال صحنه به پا شد که با تحریک دشمنان اسلام تحرکاتی انجام گرفت و آسیب و خساراتی به اموال عمومی وارد شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی ادامه داد: ملت بصیر و انقلابی ایران در ۹ دی پاسخ این نابخردی ها و هنجار شکنی ها را به فتنه گران و اربابانشان دادند و ۹ دی حماسه ای ماندگار شد.

وی تصریح کرد: دشمان ما در موارد متعددی از ما شکست خوردند که می توان از این موارد به شکست ها در حاکم کردن لیبرالیسم توسط بنی صدر و بازرگان، کودتای نوژه، حمله طبس اشاره کرد و در موارد دیگر مسائلی را مطرح کردند که می خواستند محور مقاومت یعنی ایران را نابود کنند و داعش را بوجود آوردند که در این مسئله هم شکست خوردند.

امام جمعه شهر یاسوج بیان کرد:دشمنان ما و در راس آنها آمریکا همانند مار زخم خورده هستند و می بینیم که موجودی خبیث تر از آنها یعنی آل سعودی ظهور یافته است که آن هم همانند مورچه که بال در می آورد و یا قورباغه ای که دندان در می آورد محکوم به نابودی است.

وی اضافه کرد: آمریکا بدهکارترین کشور دنیاست و در جنش وال استریت دیدیم که این رژیم خبیث تعدادی را کشت و اسیر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی ادامه داد: در سوریه و عراق این همه جنایت صورت گرفت و آمریکا، اسرائیل، انگلیس و فرانسه هیچ واکنشی نشان ندادند که البته داعش دست پروده آنها است.

وی بیان کرد: حتی سازمان ملل هم در این مورد بی خیال بود و شورای امنیت و سازمان ملل کر و کور هستند. آیا اینها این جنایت ها و جنایتکاران را وقتی که بی گناهان را به مسلخ می بردند، نمی دیدند؟

امام جمعه شهر یاسوج ابراز داشت: ما هم مشکل داریم که قسمتی از آنها زاییده همین دشمنان هستند که تحریم،فشار اقتصادی و بلوکه کردن پول های ما از این موارد است.

وی افزود: ملت فتنه ۸۸ را با بصیرت و ولایتمداری نابود کردند و در این جریانات باید بگوییم مردم مشکلاتی دارند، گرانی ، تبعیض، بیکاری هست و مسئولین نباید غفلت می کردند و مسئولین در صدد علاج این مطالبات برحق مردم برنیامدند.

امام جمعه شهر یاسوج گفت: از مردم خوب و همیشه در صحنه تشکر می کنیم که این ملت رشید، انقلابی و ولایتمدار با رهبری عظیم الشان و با نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج مخلص دشمنان را مایوس کرده است و خواهد کرد.

**********************************************

امام جمعه گچساران:دشمنان همواره به دنبال فتنه‌ انگیزی اند/مردم با هر سلیقه ای پای نظام ایستاده اند/مسئولان برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند

حجت الاسلام سید امین الله حجازی،امام جمعه گچساران ظهرامروز در جمع راهپیمایان گچسارانی اظهار کرد: مردم گچساران جوانان و مردم با بصیرت این بار نیز یک حماسه دیگر را آفریدید و با ولایت فقیه بیعت کردید،گچساران زنان و مردان مومن و با بصیرتی دارد که امروز نشان دادند در هر برهه‌ای در صف اول انقلاب هستند.

وی افزود: پیام امروز این جمعیت به نایب برحق امام زمان(عج)، امام خامنه‌ای این است که بگویند گچساران کوفه نیست بلکه گچساران مردمی زمان شناس و دشمن شناس داردوپیام دیگر این حضور به عقب افتادگان سیاسی جهان ،جیره‌خوران جهان و پیام به انسان های گاونما داده شد که کور خوانده‌اید و بدانید این ملت باهم یک پارچه در مسیری که خدا ترسیم کرده است، حرکت می‌کنند.

امت اسلام با منافقین و کفار تعارف ندارد

امام جمعه گچساران تصریح کرد: این ملت مجری فرمان خدا و پیامبر(ص) و جانشین امام هستند، خداوند می‌فرماید، امت اسلام دارای دو ویژگی هستند وامت اسلام امتی است که با منافقین و کفار تعارف ندارد.

خبر جدید  اجرای طرح نظارتی«شب یلدا» در کهگیلویه و بویراحمد

حجازی بیان کرد: فراموش نمی‌کنیم اینهایی که امروز در آن سوی مرزها از حمایت سخن می‌گویند همان‌هایی هستند که به مسجدالنبی و حرمین رحم نکردندوامروز به ترامپ می‌گوییم، شما عظمت و بزرگی ملت ایران را هنوز نشناخته‌اید.

وی خاطرنشان کرد:وظیفه دارم که از طرف مردم ولایت‌مدار گچساران بگویم این بخشی از ایران اسلامی است که امروز به صحنه آمده است،مردم گچساران، جوانان و مردم با بصیرت این شهرستان این بار نیز یک حماسه دیگری را آفریدید و با ولایت فقیه بیعت کردید.

حجازی افزود: به عنوان یک طلبه کوچک و حقیر از شما مردم، زنان، مردان و جوانان تشکر می‌کنم که با حضور پرشورتان قلب امام زمان(عج) و زهرای مرضیه(س) و امام خامنه‌ای را شاد کردیدوامروز ایرانیان با هر تفکر سیاسی و هر عقیده‌ای که داشتند به صحنه آمدند چرا که آنها نمی‌پذیرند کسی به پرچم کشورشان توهین کنند.

دشمنان همواره به دنبال فتنه‌ انگیزی اند

امام جمعه گچساران با بیان این که توهین به پرچم به معنای توهین به همه مردم ایران است، تصریح کرد: توهین به پرچم ربطی به شمال، جنوب و عقیده ندارد ویک بار دیگر به دشمنان ثابت شد که دشمنی آنها مربوط به خاک ایران است و برای همه آنها نمایان شد که آنها با نام ایران و خاک ایرانی مشکل دارند و به بهانه‌های مختلف به دنبال فتنه‌ انگیزی هستند.

وی بیان کرد: خنده‌‌دار است که کشورهایی که خودشان هزاران مشکل دارند با کمال پررویی می‌گویند، می‌خواهیم از مردم ایران حمایت کنیم،مگر مردم ایران از یاد می‌برند در دوران طاغوت شاه ایران برده آنها بود و مردم ایران امروز نمی‌خواهند برده آنها باشند.

حجازی افزود: آن چه که امروز مشاهده می‌کنیم این است که ملت ایران با حضورشان رسما اعلام می‌کنند ما مستقل هستیم و نمی‌خواهیم برده کسی باشیم،در هر کشوری قطعا مشکلاتی وجود دارد و دشمن اگر دلش می‌سوزد بهتر آن است که برای خودش کاری کند.

امام جمعه گچساران تصریح کرد: توصیه ما به آنها این است آنها اگر دلشان می‌سوزد مردم یمن را رها کنند و دست از کودک‌کشی در یمن و فلسطین بر دارند،آنها هیچ زمانی دل سوز مردم ایران نبودند و با بیشتر کردن تحریم‌ها به دنبال فتنه‌انگیزی بیشتری هستند اما مردم ایران از آنها عاقل‌تر هستند.

مسئولان تلاش کنند مشکلات رفع شوند

امام جمعه گچساران با بیان اینکه ملت ایران در دوران دفاع مقدس با سربلندی عبور کرد، اظهار کرد: ملت ما در طول این سا‌لها تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرده و هیچ‌گاه در برابر آنها کم نیاوردند،مردم ما مشکلاتی دارند و مسئولان خودشان تلاش می‌کنند که دست به دست هم دهند تا این مشکلات رااز سر راه بردارند اما دشمنان با بیشتر کردن تحریم‌ها و ایجاد مشکلات بانکی برای کشور می‌خواهند دایه بهتر از مادر برای ما بشوند.

باید همچون گذشته هوشیار باشیم

حجازی در ادامه افزود: از مسئولان کشور خواهش می‌کنیم حضور این ملت را ببینند و با دشمن شناسی و با بصیرت مشکلات بیکاری جوانان و فقر مردم را مشاهده کنند و در این زمینه موفق عمل کنندوبه مردم توصیه می‌کنیم دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در میان جناح‌ها و قومیت‌ها است و ما باید همچون گذشته هوشیار باشیم.

گفتنی است مردم گچساران در این راهپیمایی بزرگ که از میدان بسیج تا میدان امام(ره)برگزار شدبا شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه‌گر، قضات انقلابی عدالت عدالت، مرگ بر خواص بی‌بصیرت، فقر، فساد و تبعیض نابود باید گردد، هم غزه و هم لبنان جانم فدای قرآن، گچساران بیدار است از فتنه‌گر بیزار است، اصلاح اقتصادی احیا باید گردد، شور و حال خاصی به این راهپیمایی بزرگ دادند.

*********************************************

امام جمعه چرام:حمایت های شدید آمریکا و اسرائیل برای تلافی شکست سیاسی خود است/اغتشاش ها با حضور صاحبان انقلاب یعنی مردم پایان یافت

حجت الاسلام افشار امام جمعه چرام در خطبه های این هفته چرام بیان کرد:آزمایش ها برای انسان به معنای پرورش دادن است و به این واسطه رشد می کند و در سایر امت ها نیز آزمایش های الهی وجود داشت.

وی با بیان اینکه یکی از وجوه امتحان الهی مشخص شدن جایگاه انسان در قرب به خداوند است، ادامه داد:در مقام ادعا هرکسی می تواند خود را برترین مومن و بالاترین مجاهد فرض کند.

امام جمعه چرام افزود:اما این ادعاها با امتحان الهی مشخص میشود زیرا خداوند بر تمام امور آگاه است.

خطیب جمعه چرام در خطبه دوم با اشاره به تجمعات اخیر برخی افراد در سطح کشور،عنوان کرد:تجمع مردم که در برخی از شهرهای کشور با شعار اقتصادی و اعتراض به وضعیت معیشت آغاز شد با هدایت جبهه نفاق و دشمنان ملت ایران به سمت شعارهای ساختارشکنانه و آسیب به مردم و مراکز دولتی ادامه یافت.

امام جمعه چرام افزود: بعد از این اقدامات رژیم آمریکا و صهیونیستی و منافقین و دشمنان این ملت همچون رژیم سعودی از این تحرکات اظهار خوشحالی و حمایت کردند.

خطیب جمعه چرام با اشاره به بحث مهم اقتصاد مقاومتی تصریح کرد:تجربه برجام و مذاکرات و بدعهدی آمریکا به ما می‌گوید به جای این امر باید به اقتصاد مقاومتی توجه کرد .

افشار ابراز داشت: وقتی رهبری عزیز چندین سال است شعار سال را اقتصادی انتخاب می‌کند،یعنی دشمن از این نقطه می‌تواند ضربه و آسیب به ما برساند.

وی افزود: حمایت صریح آمریکا ،رژیم صهیونیستی و پادشاه جوان سعودی از خرابکاران و منافقین نشانگر این امر است که دشمن به تلافی شکست سیاست‌های خود در منطقه از جمله نابودی داعش،به دنبال از بین بردن امنیت ایران اسلامی است.

حجت الاسلام افشار در ادامه گفت: این آخرین فتنه علیه نظام اسلامی نیست و باید با دقت و هوشیاری مسئولان محترم رفع مشکلات اقتصادی مردم را دنبال کنند.

خبر جدید  جانباز روزهای جنگ کارآفرین روزهای امنیت و آرامش

امام جمعه چرام به وضعیت فضای مجازی در کشور عنوان کرد:فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام بیش از آنکه از فرصتهای آن استفاده کنیم،تبدیل به تهدید شده است که در این قضایای اخیر مشاهده شد تجمعات غیرقانونی و آشوب ها توسط این شبکه ها مدیریت می شد و باید شبکه‌های ارتباطی مثل سروش که ایرانی است،جایگزین تلگرام شود تا جلوی شبکه نفوذ دشمن گرفته شود.

وی افزود:همه اقوام و جریان‌های سیاسی گوناگون باید بدانیم اگر اتفاقی برای جمهوری اسلامی بیافتد،ناامنی و کشتار همه ایرانیان در دستور کار دشمن است و فاجعه‌ای بدتر از فتح اندلس به دست مسیحیان و کشتار حدود صد هزار نفری مسلمین صورت خواهد گرفت.

امام جمعه چرام در پایان گفت: اغتشاش ها با حضور صاحبان انقلاب یعنی مردم پایان یافت و باید مسئولان حول محور ولایت برای رفع مشکلات مردم تلاش مضاعفی انجام دهند تا دشمن فرصت سوء استفاده پیدا نکند.

******************************

امام جمعه باشت:تشکر ویژه از حضور با بصیرت مردم ضد آشوبگران/ برنامه ریزی فتنه گران خارج از کشور اداره می شد

حجت الاسلام عبدالرحیم عبودی امام جمعه شهرستان باشت در خطبه های عبادی سیاسی این هفته شهر باشت ضمن اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور اظهار کرد: تشکر ویژه از مردم غیور و همیشه در صحنه ملت ایران و خصوصا مردم ولایی استان کهگیلویه و بویراحمد و به ویژه باشت دارم که با حضور به موقع و حماسی خود در دفاع ازرکن اسلاسی کشور یعنی ولایت به میدان آمدند سپاسگزاری می کنیم.

وی اظهار کرد: زبان ها قاصرند از تقدیر و تشکر از مردم ان شاالله اجر همه ملت با خداوند باشد.

عبودی به ریشه یابی اغتشاشات و راهپیمایی اشاره و گفت: عده ای موضوع را پیچیده کرند.دلیل اعتراضات مردم ا برای مسائل معیشتی و موسسات مالی بود و گلایه های به حق و بجایی داشتند.

خطیب جمعه باشت عنوان کرد: در هر کشور فضا برای اعتراضات به مسائل معیشتی باید باز باشد که مردم بتوانند حرفشان را بزنند.

حجت الاسلام عبودی به برکات آشوب ها اشاره و گفت: در این مسئله هم مسئولین متوجه شدند که حرف مردم را بشنوند و اجازه بدهند مردم حرف بزنند و نقد کنند و از طرف دیگر مردم میتوانند مطالبات بحق داشته باشند.

وی افزود: اشوبگران از این فضا استفاده کردند و علیه نظام،حکومت، قرآن شعار دادند.در شهر مقدس قم عده ای مفسد شعار دادند هم قرآن هم اسلام هر دو فدای ایران!!

حجت الاسلام عبودی تصریح کرد: این شعار های ساختار شکنانه و برای اسلام زجراور است. مردم همه متوجه شدند که مسئله معیشتی دیگر در میان نیست و جو را وارانه کرده اند.مردم ما به موقعی مسئله را متوجه شدند و صف خود را از فتنه گران جدا کردند.

خطیب جمعه باشت به برنامه ریزی های در خارج از کشور برای اغتشالشات اشاره و اظهار کرد: رئیس جمهور آمریکا از یک طرف و از طرفی نخست وزیر اسرائیل کلیپ فرستاد و محمد بن سلمان به صورت رسمی اعلام کرد ما جنگ را به داخل ایران خواهیم برد.

وی گفت : هیلاری کلینتون اعلام کرد ما ۵ هزار نیرو را اموزش دادیم که در ایران آشوب به راه بیندازند و هم آشوبگرانی که دستگیر شدند اعلام کردند ما از خارج از کشور دستور میگرفتیم.

*************************

خطیب جمعه شهر سی سخت:آمریکاییها بدانند که جواب فتنه گری هایشان را بی جواب نخواهیم گذاشت/ زمان قلدری آمریکاییها تمام شده است/ بصیرت راه رسیدن به ارزشهاست

حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته مرکز شهرستان دنا به اهمیت دانش و علم در دین اشاره کرد و گفت: علم و دانش دو هدف و رکن مهم در دین است.

وی در ادامه به اغتشاشات اخیر عده ای فتنه گر و سود جو به دستور سردمداران آمریکایی اشاره کرد و گفت: مردم آمدند و درد خودشان را گفتند اما عده ای سود جو و فرصت طلب از این موقعیت استفاده کرده و به ارزشها و مقدسات مردم توهین کردند که مردم با قدرت جلوی آنها ایستادند.

خطیب جمعه شهرسی سخت ابراز کرد: ملت ایران امروز معادلات دشمن بخصوص آمریکاییها و اسرائیها را در جهان و منطقه بهم زده و دلیل دشمنی و عدوت آنها با ما قدرت هر روز ایران اسلامی در منطقه است و از هر دری می زنند تا با ایجاد فتنه و تفرقه نقشه های خود را در کشور عملی کنند.

فتنه راهبرد آمریکا در کشور

مصباح نژاد ادامه داد:راهبر امروز آمریکاییها فتنه در کشور است و می کوشند که با ایجاد فتنه و رخنه در عوام جامعه نقشه های خود را عملی کنند.

وی ادامه داد:آمریکاییها امروز از قدرت رسانه ای و دروغ پردازی بنگاههای اطلاعتی خود می خواهند که وضعیت امروز کشور را به گونه نشان دهند که وضعیت در این بغرنج است و هر روز دم از آزادی بیان و حقوق بشر می زنند، ولی باید به آنها گفت، خودتان امروز بر هم زننده حقوق بشر در دنیا هستید.

مصباح نژاد ادامه داد: امروز راه انقلاب اسلامی الزامتی دارد که نباید در این مسیر خسته شویم و راه را گم کنیم و باید در این راه ثابت قدم باشیم و از خسته گی دوری کنیم.

بصیرت راه رسیدن به ارزشهاست

وی در ادامه ابراز کرد: راه ارزشمند این انقلاب به ظهور ختم می شود که این مسیر نبازمند بصیرت، دشمن شناسی و از بین بردن فتنه هاست.

خطیب جمعه مرکز شهرستان دنا ادامه داد:افراد بزدلی که امروز آمدند و به اموال عمومی مردم صدمه زدند به آرمانها ارزشها و حتی پرچم ایران اسلامی و شهداء توهین کردند، ایرانی نیستند بلکه پیاده نظام دشمن و نفوذی آنها هستند.

خبر جدید  نقد و بررسی وبسایت شركت هواپیمایی کیش

مصباح نژاد ادامه داد: امروز مردم ایران اسلامی به آمریکاییها و اسرائیلی ها می گویند که شما دشمنی خودتان را ثابت کردید و مردم ایران اسلامی در برابر این دشمنی ساکت نخواهد نشست و هرکجا منافع شما را در منطقه و جهان ببیند آنها را در معرض خطر قرار خواهد داد.

زمان قلدری تمام شده است

وی ادامه داد: آمریکاییها باید بدانند که زمان قلدر منشی دیگر تمام شده است و قلدرتر از شما در طول تاریخ به زباله دان تاریخ پیوستند پس به آنها گوشزد می کنیم که بیایند و تسلیم اراده این مردم شوند.

دیماه ماه رویش های انقلاب است

خطیب جمعه شهرستان دنا به حرکت خود جوش مردم قم در حمایت از امام راحل در زمان دوره پهلوی خائن اشاره کرد و افزود: براستی دی ماه، ماه انقلاب و ماه افزونی ارزشها وآرمانهای انقلاب در طول تاریخ بوده است.

مصباح نژاد در ادامه به ۱۷ دیماه سالروز حصر حجاب از سوی ر ضان خان میر پنج این خائن به ارزشهای اسلام اشاره کرد و گفت: غربیاهامی دانند که حجاب مصونیت است نه محدودیت و این ححاب سلاحی برای جلوگیری از نفوذ توطئه های دشمن است.

وی ادامه داد: امروز لشکر مخلص خدا انسانهای بابصیر و با حجاب می خواهد و حجاب سلاحی است که می تواند امروز در برابر ناملایمت های دنیوی بایستد.

امام جمعه شهر سی سخت تصریح کرد: بدحجابی آفت و بی حجاب یک فتنه است،پس برای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی،باید جامعه ای محجبه داشته باشیم.

مصباح نژاد در ادامه به ۲۱ دیماه سالروز شهادت شهید احمدی روشن این شهید بزرگ هسته ای کشور اشاره کرد و افزود: واضح ترین سند حمایت آمریکا و اسرائیل از تروریست شهادت همین شهیدان هسته ای است که نشان از عدوت و دشمنی دیرینه انها با ما دارد.

وی ادامه داد:امروز مسئولین و دانشمندان ما در صنعت هسته ای باید سرآمد باشند تا مشتی بر دهان استکبار بزنند و خودکفایی در این زمینه یعنی پیروزی همیشگی ملت بر دشمن است.

*************************

امام جمعه شهرستان لنده:ملت ایران با حضورخود پاسخ موج سواری دشمنان را دادند/قطعی آب باید هرچه سریعتر رفع شود/گلایه از مدیران پروازی در لنده

حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: حوادث چند روز گذشته در کشور باعث شد تا بار دیگر دست های مخملی دشمنان در این حوادث برای ملت ایران ظاهر شد.

وی افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون دشمنان با تحریم ها و تهدیدهای مختلف به دنبال حذف نظام جمهوری اسلامی بودند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: ملت ایران با حضور بصیرتمندانه خود پاسخ موج سواری های دشمنان به خصوص منافقین را با قاطعیت دادند.

وی تاکیدکرد: هیچکس در کشور مخالف اعتراض مردم در خصوص مسائل مختلف نبوده و نیست کما اینکه در گذشته شاهد اعتراض مردم در جلو فرمانداری ها و استانداری ها بوده ایم ولی این اعتراض با اغتشاش به آتش کشیدن مساجد و حسینه ها و بانک ها فاصله داشته است.

محمودی اصل اظهارکرد: شعار های سازماندهی شده و به آتش کشیدن اموال عمومی مردم در این اغتشاشات نشان از برنامه چینی دشمنان برای حذف نظام بوده است.

خطیب جمعه این هفته لنده گفت: وقتی پرچم ایران، تصاویر شهدا و حسینه ها و مساجد به آتش کشیده می شود و کشورهای استعمارگر و منافقین حمایت می کنند باید فهمید که پشت پرده این حرکات افسارگسیخته همان کسانی هستند که به دنبال حذف نظام هستند.

وی تصریح کرد: ملت بصیر و هوشیار ایران با حضور به موقع و قاطع خود اقدامات چند روز گذشته کشور را محکوم و خواستار محاکمه این اغتشاشگران شدند.

امام جمعه لنده گفت: مطالبات به حق مردم و بهبود وضع معیشتی مردم از مواردی است که دولتمردان باید در جهت رفع تدریجی آنان همت کنند.

وی تاکیدکرد: تنها راه بهبود وضعیت موجود عمل به توصیه های مقام معظم رهبری و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور است.

محمودی اصل خاطر نشان کرد: باید از نیروهای امنیتی و انتظامی به واسطه برقراری نظم و امنیت و ملت بصیر و هوشیار ایران قدردانی کرد.

امام جمعه لنده در ادامه به ۱۶دی ماه سالروز شهادت شهدای هویزه اشاره کرد وگفت: یاد و خاطره شهدای دانشجوی هویزه بایدبرای همیشه در ذهن و تاریخ این ملت گرامی داشته شود.

وی در ادامه قیام ۱۹دی را یکی از قیام های بصیرت افزایی مردم قم در خنثی سازی توطئه های دشمنان دانست.

محمودی اصل در ادامه به سالروز کشف حجاب اشاره کردوگفت: کشف حجاب یکی از توطئه های شوم استعمارگران بود که برای ترویج بی بندوباری در جامعه از سوی رضا خان اجرا شده است.

خطیب جمعه لنده گفت: گلایه شدید مردم از وضعیت قطعی آب به جایی رسیده است که باید مسئولان پاسخگوی آن باشند و نسبت به رفع این مشکل هرچه سریعتر عمل کنند.

وی تاکیدکرد: متاسفانه عدم اطلاع رسانی در خصوص وضعیت قطعی آب یکی دیگر از مشکلات اساسی ادارات خدمات رسان است.

محمودی اصل به پدیده مدیران پروازی شهرستان لنده نیز اشاره کردو گفت: متاسفانه پدیده مدیران پروازی مناسب وضعیت موجود کشور و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان نیست.

وی تاکیدکرد: وقتی مدیران در بین مردم در طول۲۴ساعت خدمتشان حضور داشته باشند بهتر می توانند مشکلات مردم را بررسی کنند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبری صبح زاگرس ، تاریخ انتشار ۱۵دی ۹۶، کدمطلب:۱۰۵۱۴۳، www.sobhezagros.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات