4:47:13 - جمعه 3 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئولان برای نجات وضعیت کنونی کشور اجماع کاملی ندارند
مسئولان برای نجات وضعیت کنونی کشور اجماع کاملی ندارند
یاسوج – ایرنا -عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت بد اقتصادی و ضعیف شدن اقتصاد ایران گفت: مسئولان برای نجات کشور از وضع کنونی اجماع کاملی ندارند.

به گزارش ایرنا، محمد علی وکیلی عصر پنجشنبه در سی و هفتمین سالگرد شهید فرهنگی «جمال الدین دولتخواه» و شهدای فرهنگی شهرستان کهگیلویه به عنوان « روشنای خاطر آشوب» اظهار داشت: مسئولان دولت باید پاسخگوی وضعیت بد اقتصادی کشور باشند.
وی وضع کنونی کشور را زیبنده ملت ندانست و گفت: دولت در ناتوانی بیرون بردن کشور از این وضع مقصر است.
وکیلی تصریح کرد که سهم دولت در وضع کنونی تعیین کننده نیست ولی نقش مهم و تعیین کننده ای نیز در برون برد کشور از وضعیت کنونی دارد.
وی با تاکید بر اینکه مسئولان برای نجات کشور از وضعیت کنونی اجماع ندارند ،افزود: مسئولان نه روی چقدر بدی وضعیت کشور و نه روی چرایی این وضعیت اجماع ندارند.
وکیلی اضافه کرد: اگر مسئولان بر روی این موضوع یعنی وضعیت اقتصادی کشور اجماع داشته باشند برای نجات آن با هم توافق نیز می کردند.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مسئولان و به خصوص نمایندگان مجلس نیازمند شجاعت در تصمیم گیری برای حل مسائل کشور هستند.
وکیلی با بیان اینکه مسائل کشور را در شرایط فعلی نمی توان با اما و اگر برطرف کرد گفت: ملت ایران امروز با انباشتی از مشکلات ۴۰ ساله مواجه است که نیازمند شجاعت در پس گرفتن بخشی از تجویزهای غلط و البته تن دادن به تصمیمات گرفته نشده است
وی اظهارات برخی از مسئولان و نمایندگان که شاه کلید مشکلات اقتصادی کشور را امریکا، ابوظبی، بن سلمان، نتانیاهو و بخصوص ترامپ می دانند درست دانست و اضافه کرد: اگر روزی برای احقاق ملت ایران اسلحه لازم باشد همه مردم و مسئولان اسلحه به دست خواهند گرفت.
وکیلی با اشاره به تلاش های بی وقفه مسئولان دولت برای برون رفت از مشکلات عنوان کرد: امروز دیگر روز مذاکره نیست و مذاکره منتهی به احقاق حق ملت نمی شود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باب مذاکره با ملت ایران بسته نیست ،تصریح کرد: اگر مسئولان بخواهند مقابل ترامپ و کشورهای استکبار ستیز بایستند و موفق شوند باید با ملت نیز مذاکره کنند.
وکیلی به رسمیت شناختن ظرفیت خودی ها را مهم دانست و ادامه داد: مسئولان نباید ملت را دسته بندی کرده و تقسیم کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: برای برون رفت از مشکلات باید مسئولان به ملت اعتماد و اجازه دهند همه ملت یکدست شود.
وکیلی تصریح کرد: نیاز است برای بهتر شدن وضعیت، همه مسئولان با اتحاد به آرمان های اولیه انقلاب برگردند و با هم متحد شوند.
وکیلی اضافه کرد: اگر مسئولان با ملت نرمش نشان دهند مجبور به چرخش با دشمن نمی شوند.
وکیلی در ادامه صحبت های خود سربلندی و عزت ایران را مدیون تربیت معلمان دانست و گفت: معلمان از رهگذر تربیت شان جامعه ای ساختند که عزت مملکت را به دنبال دارد.
وی بیان کرد: تربیت گفتن مجموعه ای از مسائل و سوالات نیست بلکه در مکتب انبیا تربیت به معنای بارش سئوالات و طوفان پرسش هاست.
وکیلی تصریح کرد: معلمان تربیت کردند که اجازه انتقاد، فکر و سوال در جامعه نهادینه شود.
نماینده مردم در مجلس با اشاره به معلمانی که خود شهید شدند و شهید پرور هم شدند : طیفی از معلمان علاوه بر اینکه برای شهادت رفتند راه شهادت را نیز برای دیگران بازگشایی کردند.
این برنامه از سوی سازمان مردم نهاد یاران مانا با حضور پرشور مردم و خانواده های شهدا در مجتمع فرهنگی هنری گلزار شهدای شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
شهرستان ۱۳۱ هزار نفری کهگیلویه ۴۱۹ شهید کلگون کفن تقدیم انقلاب کرده است.
۷۵۳۱/۱۶۶۲

خبر جدید  6 نفر از عوامل سوء قصد به رئیس کل دادگستری دستگیر شدند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد