15:23:59 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرگ ۱۵۳ نفر در تصادفات امسال کهگیلویه و بویراحمد
مرگ ۱۵۳ نفر در تصادفات امسال کهگیلویه و بویراحمد
مدیر کل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از ۱۵۳ فوتی و ۴۳۵۶مصدوم در تصادفات ۱۰ ماه امسال خبرداد. به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا کامروز امینی افزود: در ۱۰ ماهه امسال تعداد ۱۵۳نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست داده اند از این تعداد ۳۶نفر زن و ۱۱۷مرد بوده اند. وی اظهارکرد: این آمار […]

مدیر کل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از ۱۵۳ فوتی و ۴۳۵۶مصدوم در تصادفات ۱۰ ماه امسال خبرداد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا کامروز امینی افزود: در ۱۰ ماهه امسال تعداد ۱۵۳نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست داده اند از این تعداد ۳۶نفر زن و ۱۱۷مرد بوده اند.

وی اظهارکرد: این آمار در مدت مشابه سال گذشته تعداد ۱۴۰ نفر بوده است که به میزان ۹.۲درصد رشد داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از ۱۵۳ نفر فوتی سوانح رانندگی ۱۰ ماهه امسال تعداد ۱۰۹ نفر در مسیر های برون شهری، ۲۷نفر در مسیرهای درون شهری و ۱۷ نفر در مسیرهای روستایی تصادف کرده اند.

امینی تصریح کرد: تعداد ۹۵مورد جواز دفن فوت ناشی از تصادف در اداره پزشکی قانونی شهرستان بویراحمد، ۲۹مورد در اداره پزشکی قانونی شهرستان گچساران، ۲۷ مورد در اداره پزشکی قانونی شهرستان کهگیلویه و دو مورد در اداره پزشکی قانونی شهرستان بهمئی صادر شده است.

وی ادامه داد: همچنین آمار مصدومین ناشی از تصادفات در ۱۰ ماهه سال جاری ۴۳۵۶نفر بوده است که از این تعداد ۳۱۷۰نفر مرد و ۱۱۸۶نفر زن بوده اند.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این آمار در مدت مشابه سال گذشته ۳۷۶۲نفر بوده است که ۱۵.۷درصد رشد داشته است.
انتهای پیام

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با فرمانده سپاه فتح دیدار کردند
تبليغات