20:28:59 - چهارشنبه 5 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرغداران دریافت کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی به دادگاه معرفی می‌شوند
مرغداران دریافت کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی به دادگاه معرفی می‌شوند
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خواستار معرفی مرغداری‌های دریافت کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی به دادگاه شد و گفت: مرغداران با هدف افزایش قیمت از ورود مرغ به بازار امتناع کرده‌اند.

شعارسال: مرغداران کهگیلویه و بویراحمد تعطیلات عید فطر را فرصت مناسبی برای افزایش قیمت دانسته و در این راستا از ورود مرغ به بازار امتناع کرده‌اند تا این طریق فشار را بر مسئولان تشدید کرده و قیمت مورد دلخواه خود را تعیین و مصوب کنند.

نشست کمیسیون ستاد تنظیم بازار کهگیلویه و بویراحمد به ریاست «سید حسین سهمگین» مدیرکل امور اقتصادی استانداری و دیگر دستگاه‌های عضو از جمله سازمان جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، پشتیبانی امور دام، شرکت غله و دامپزشکی ظهر امروز با دستور کار بررسی چرایی نایاب شدن مرغ کشتارروز در بازار یاسوج برگزار شد.

سید حسین سهمیگن خودداری از عرضه مرغ توسط مرغداری‌های استان را دهن کجی به مردم و مسئولان دانست و افزود: این موضوع بیانگر ضعف سازمان جهاد کشاورزی است و باید تا پایان وقت اداری شکوائیه‌ای تنظیم و مرغداری‌های دریافت کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی را به دادستانی و تعزیرات حکومتی معرفی کنند.

وی با اشاره به اینکه مرغداری‌های استان با هدف ارائه خدمت به مردم ارز ۴۰۰ تومانی با هدف تامین نهاده‌های لازم از جمله ذرت و کنجاله سویا دریافت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: جهاد کشاورزی شاکی رسمی این تعداد مرغداری شود و در این زمینه هیچ گونه تعارف و ملاحضه‌ای نداشته باشید.

سهمگین با اشاره به اینکه ۸ مرغداری دریافت کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی در استان هم اکنون شرایط وارد کردن مرغ به بازار را دارند، ادامه داد: تا پایان وقت به آن‌ها فرصت دهید که مرغ را وارد بازار کنند و در غیر این صورت شکوائیه‌ای تنظیم و به دستگاه قضایی ارائه کنید.

معاون تولیدات امور دامی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با بیان اینکه ۱۶۰ تن مرغ آماده توزیع در بازار داریم، بیان کرد: طبق بررسی‌های انجام شده تا پایان تعطیلات عید فطر امسال ۲۸۰ تن مرغ نیاز داریم.

«محمدجعفر طالبیان» با اشاره به توزیع سویا و ذرت یارانه‌ای با ارز ۴۲۰۰ تومانی به برخی مرغداری‌های استان اظهار داشت: این تعداد مرغداری باید مرغ تولیدی خود را وارد بازار کنند ولی در دو روز اخیر ازعرضه در بازار، خوداری کرده‌اند

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت حکیم مهر، تاریخ انتشار: ۱۲خرداد۱۳۹۸ ، کدخبر: ۴۹۶۰۷: www.hakimemehr.ir


منبع :: مرغداران دریافت کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی به دادگاه معرفی می‌شوند

خبر جدید  آخرین وضعیت کلاس‌ها و امتحانات دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات