2:12:12 - سه‌شنبه 23 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم جیره خشک به سیل‌زدگان بدهند/ با دیدن محرومیت برخی مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد شرمسار می‌شوم
مردم جیره خشک به سیل‌زدگان بدهند/ با دیدن محرومیت برخی مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد شرمسار می‌شوم
ایلنا: معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اظهار تاسف از محرومیت‌های فراوان در نقاط مختلف این استان، تاکید کرد وقتی به برخی مناطق استان مانند دیشموک،…

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اظهار تاسف از محرومیت‌های فراوان در نقاط مختلف این استان، تاکید کرد وقتی به برخی مناطق استان مانند دیشموک، چاروسا، زیلایی و لوداب می‌رود از دیدن محرومیت‌ها شرمسار می‌شود.

به گزارش ایلنا از یاسوج، عزیز فیلی در نشست کمیته ساماندهی موکبهای استان کهگیلویه و بویراحمد برای استانهای سیلزده خوزستان و لرستان گفت: واقعیت این است که برخی از نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد از داشتن حداقل امکانات هم محروم بوده و وضعیت شان از استانهای سیل زده بدتر است.

وی افزود: دلیل اصلی این محرومیتها فقر اقتصادی حاکم بر این مناطق بوده و سیل به تنهایی دلیل وضعیت کنونی محرومیت این مناطق نیست.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه در شرایط کنونی برای استانهای سیلزده کالا و اقلام ارسال نکنید، خاطرنشان کرد: هنوز به ما گفته نشده که آیا استان مُعین کدام استان سیلزده هستیم و باید منتظر اعلان نظر از سوی وزارت کشور باشیم.

فیلی گفت: هدایا و کمکهای مردم را جمعآوری کرده و در انبارها نگهداری کنید اما از ارسال آنها تا تعیین تکلیف نهایی بطور حتم خودداری شود. از مردم هم بخواهید جیره خشک برای سیلزدگان آورده تا بتوان بهتر از آنها در آینده استفاده کرد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بازید اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از ظرفیت‌های نفتی گچساران
تبليغات
بانک پاسارگاد