14:19:14 - جمعه 2 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردمی بودن انقلاب اسلامی راز ماندگاری آن است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
مردمی بودن انقلاب اسلامی راز ماندگاری آن است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین سید امان الله حسینی صدر در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر یاسوج افزود: جمهوری اسلامی ایران نظامی ماندگار است و از رازهای این ماندگاری، قدرت این انقلاب در دنیا است. وی با بیان اینکه جهانی بودن شعارهای انقلاب اسلامی نیز از دیگر رازهای انقلاب است، […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین سید امان الله حسینی صدر در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر یاسوج افزود: جمهوری اسلامی ایران نظامی ماندگار است و از رازهای این ماندگاری، قدرت این انقلاب در دنیا است.

وی با بیان اینکه جهانی بودن شعارهای انقلاب اسلامی نیز از دیگر رازهای انقلاب است، گفت: اتفاقاتی که در منطقه رخ می دهد چه در افغانستان و چه در دیگر کشورهای منطقه، همه از نقشه های آمریکا است.

حسینی صدر تصریح کرد: آمریکا همواره با کشور ما دشمنی می کند و ادعا می کند که موشکهایی که انصارالله پرتاب می کند مربوط به ایران است در حالی که کارشناسان نظامی در سازمان ملل این موضوع را رد کرده اند.

وی در بخش دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه شهر یاسوج با بیان اینکه اگر کسی حسادت کند عدالت از او سلب می شود، گفت: حسادت نزد مومن حرام است و انسان حاسد کسی است که وقتی می بیند خداوند به کسی نعمتی داده است آرزو دارد که این نعمت از او گرفته شود و این عمل  گناه بزرگی است.

امام جمعه موقت شهر یاسوج تصریح کرد: حسد در عمل، در گفتار و کلام انسان آشکار می شود و خداوند به موسی گفت “مبادا بر بندگان من حسد بری و هرکه چنین باشد من از او نیستم و او از من نیست”.

حسینی صدر حسد را از بزرگترین و شرترین گناهان عنوان کرد و افزود: حسادت از مخرب ترین عوامل از بین برنده خصلتهای انسانی و ایمان قلبی است.
تبليغات