2:24:48 - پنج‌شنبه 28 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرخصی مدیران کل عضو شورای مدیریت بحران لغو شد
مرخصی مدیران کل عضو شورای مدیریت بحران لغو شد
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برآورد خسارت های سیل اخیر به شکل کارشناسی شده انجام شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمد احمدی چهارشنبه شب در نشست ستاد مدیریت بحران استان، افزود: هماهنگی بین دستگاهی و هم افزایی در مباحث مختلف مورد تاکید است.

احمدی با تاکید بر امداد رسانی مناسب به مناطق بدون دسترسی زمینی، تصریح کرد: بالگرد امدادی هلال احمر در استان مستقر شده و بالگرد هوانیروز نیز وارد استان خواهد شد.

احمدی با بیان اینکه اعزام نیروی امدادی و بررسی وضعیت به مناطق هدف انجام خواهد شد، ابراز داشت: برای روستاهایی که راه ارتباطی آنها مسدود است، اعزام بالگرد را خواهیم داشت.

احمدی با اشاره به اینکه واکنش به موقع دستگاه‌ها، تثبیت وضع موجود و برآورد خسارت از محورهای مدیریت وضعیت اخیر است، اظهار کرد: برآورد خسارت‌ها باید به شکل کارشناسی شده و دقیق باشد.

وی افزود: باید دستگاه‌ها برآورد دقیق و مناسبی از خسارت‌ها داشته باشند.

احمدی با تاکید بر اینکه تأمین ماشین آلات سنگین برای رفع مشکلات مورد تاکید است، عنوان داشت: باید تمهیدات لازم و هماهنگی برای بکارگیری ماشین آلات انجام شود.

استاندار از لغو مرخصی مدیران کل عضو شورای مدیریت بحران استان خبر داد و بیان کرد: مدیران کل این دستگاه‌ها بدون مجوز و تأیید معاون عمرانی استاندار حق خروج از مرکز استان را ندارند.

احمدی با اشاره به خسارت سیل به سازه‌های استان، ابراز داشت: برخی سازه‌های استان با دقت و نگاه کارشناسی کافی ایجاد نشده است.

استاندار با تاکید بر خدمات رسانی دستگاه‌های متولی، عنوان داشت: تأمین نیازهای اولیه خانواده‌های آسیب دیده نیز ضروری است.

کد خبر ۴۵۷۷۱۰۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اجرای 5 طرح اقتصادی بزرگ در گچساران
تبليغات
بانک پاسارگاد