19:31:02 - چهارشنبه 5 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مراسم بزرگداشت ارتحال امام(ره) در دهدشت برگزار شد + تصاویر
مراسم بزرگداشت ارتحال امام(ره) در دهدشت برگزار شد + تصاویر
مراسم سی‌امین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین ۱۵ خرداد در دهدشت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دهدشت، مراسم سیامین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب و قیام خونین ۱۵ خرداد ظهر امروز همزمان با سراسر استان با حضور پرشور مدیران و اعضای شورای اداری کهگیلویه و دوشادوش مردم ولایتمدار و ولایی شهر دهدشت در حسینیه ثارالله سپاه دهدشت برگزار شد.

حجتالاسلام امرالله اندرزیان استاد حوزه و دانشگاه در این مراسم با اشاره به ارتباط معنوی حضرت امام(ره) با ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: یکی از ویژگیهای امام ارتباط با خداوند در ماه رمضان بوده است، در این ماه پرفیض امام تمام برنامههای خود را ترک میکرد و به راز و نیاز با خدا میپرداخت.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی گنجینهای از معرفت و محصول احکام و دستورات الهی بود، افزود: یکی از اندیشههای امام، احیاء هویت ایران بود، غربیها میخواهند ما را میانتهی کنند، ما باید به این باور برسیم که میتوانیم که استقلال، عدم سلطهپذیری و نقد غیرسنتهای غیرخودی از مهمترین موارد احیاء هویت است.

سخنران بزرگداشت رحلت امام خمینی در شهر دهدشت با بیان اینکه برقرای نظم و امنیت و عدالت از اندیشههای امام بود، عنوان کرد: عدالت یک قایق انسانی است و اگر در زندگی عادل نباشیم یقین بدانید که ظالم هستیم.

وی با تأکید بر برقراری عدالت از سوی مدیران و مسئولان در جامعه اسلامی گفت: مدیران و مسئولان نظام و جامعه اسلامی اگر عادل نباشند نمیتوانند عدالت را در جامعه اسلامی رعایت کنند و باید بدانیم که پیدا شدن پولها و دزدیها نتیجه شهوت شکم است و انسان ظالم خائن است.

خبر جدید  تاکید بر ساماندهی و اعمال قانون متکدیان

حجتالاسلام اندرزیان با اشاره به اعتدال و رابطه آن با عدالت، تصریح کرد: اعتدالی که این روزها از سوی مسئولان مطرح میشود عدالت نیست و اصلأ ربطی به عدالت ندارد، اینکه میگویند همخط ماست اسمش عدالت نیست، عدالت خط راستین الهی است.

وی با تأکید بر حفظ رابطه مسئولان با فقرا و نیازمندان عنوان کرد: مسئولان ما باید در کنار فقرا باشند، اشراف و ثروتمندان جزء مظلومان نیستند، آنها باید همخط با مستضعفان باشند نه اینکه تا مشکلی پیش میآید ترک وطن کرده و بهسوی کعبه آمال خود در کشورهای غربی پناه میبرند.

وی افزود: شنیدهام که حدود ۵۰۰ نفر از فرزندان مسئولان بلندپایه کشوری در خارج از کشور زندگی میکنند و دم از ایران و ایرانپرستی و نیز دفاع از کشور میزنند.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با اشاره به محصورشدن کلمه آزادی از سال ۷۶ به بعد تصریح کرد: از سال ۷۶ به بعد نسبت به بیان کلمه آزادی ظلم شده است، آزادی برخواسته از فطرت الهی است و حریمها باید حفظ شوند.

وی افزود: همین کسانی که در آن سالها دم از آزادی میزدند درحق جوانان ظلم کرده و آنها را اغفال کردند، آنها گشت ارشاد را محکوم کرده و تا توانستند برآن کوبیدند و در این راه جوانان بسیاری را تلف کردند.

اندرزیان در ادامه صحبتهای خود به فتنه ۸۸ اشاره کرد و افزود: فتنه ۸۸ غیر از آزادی بود، بیش از ۲۰۰ مرتبه حضرت آقا فتنه ۸۸ را بر زبان آوردند و آن را بیان کردند اما هیچیک از مسئولان حتی برای یکبار آن را بر زبان نیاورده و اما با اینحال از دولت اسلامی ارتزاق میکنند، اینها از نظر امام آزادی نیست و حرام است که از حکومت اسلامی ارتزاق کنید و حاضر نباشید آزادی واقعی را حمایت کنید.

خبر جدید  چهارمین کمیته استراتژیک اچ آی وی در بهمئی

وی بیان کرد: کسانی که با حرفها و نوشتهها و نیز قلم خود در فضای مجازی اندیشه و افکار پاک مردم و جوانان را میکشند و نابود میکنند قاتل و خائن هستند.

وی ادامه داد: کسانی که تا دم از هرچیز میزنند حرف غرب را وسط میکشند بدانند غرب و کشورهای غربی اگر میتوانند یک امام عرضه کنند، چرا نمیخواهید واقعیت کشور را بپذیرید و مدام سیستم حاکم بر ممالک غربی را مثال میزنید.

سخنران مراسم بزرگداشت رحلت امامخمینی در دهدشت در ادامه صحبتهای خود عنوان کرد: وای برکسانی که در مسئله برجام با رهبری موافق نبودند و برمواضع خود پافشاری کردند، نتیجه این پافشاریها چه شد، رفتند و به چشم خود دیدند که نتیجه برجام کف بر روی آب شده است.

وی افزود: سالیان بسیار پیش حضرت امام(ره) بیداری اسلامی را بیان کردند اما سالها پس از آن عدهای گفتند که منظور امام بیداری انسانی است، ما اندیشه امام را به کشورها صادر کردیم، حیدریون فاطمیون حاصل همین اندیشه است.

حجتالاسلام اندرزیان با اشاره به شعار " نه غزه نه لبنان" گفت: کسانی که شعار " نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران" را سر میدادند کجا بودند که حتی یک نفر از آنها حاضر نشد در سیل اخیر لرستان جان خود را فدای ایران بکند.

وی افزود: بسیج تنها منحصر به ایران نیست، من شیعه میگویم هرکسی که بسیجی نیست شیعه هم نیست، امام علی(ع) اولین بسیجی تاریخ اسلام بود اما شاهد هستیم که عدهای بسیج را مورد تمسخر قرار میدهند.

وی با اشاره به کمک حشدالشعبی در سیل اخیر و رفتار عجیب سلبریتیها گفت: وقتی حشدالشعبی در سیل خوزستان به کمک مردم ما آمدند سلبریتیها شعار دادند که اینها آمدند زنان ما را صیغه کنند و کمک آنها را محکوم کردند در حالی که بسیجی بوده و به کمک ما آمده بودند.

خبر جدید  شرکت ۶۷ درصد دانش‌آموزان کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره جابربن حیان

اندرزیان درپایان خاطرنشان کرد: نه چپ، نه راست و نه اصلاحطلب و نه اصولگرا بودن مهم نیست و فقط انقلابی بودن مهم است، امروز با امام عهد ببندیم هرکس که اختلاس کرد انقلابی نیست، انسان نباید دنیاطلب باشد و فقط و فقط باید انقلابی باشیم.

انتهای پیام/ ع


منبع :: مراسم بزرگداشت ارتحال امام(ره) در دهدشت برگزار شد + تصاویر

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات