19:31:35 - پنج‌شنبه 7 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مذاکره فرصت دادن به دشمن برای بازسازی قدرتش است
مذاکره فرصت دادن به دشمن برای بازسازی قدرتش است
یاسوج- جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مذاکره، فرصت دادن به دشمن برای بازسازی قدرتش است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین سلامی بعد از ظهر پنجشنبه در نخستین یادواره شهدای ایل بهمئی در کهگیلویه و بویراحمد افزود: دشمن تصور می‌کرد که ما با فشار به سمت آنها می‌رویم و شهیدان ما به ما آموختند که باید با دشمن در میدان جنگ با جنگیدن سخن گفت.

سلامی تصریح کرد: ترک میدان جنگ و روی آوردن به مذاکره چیزی جز میدان دادن و فرصت دادن به دشمن نیست.

وی ابراز داشت: نباید فریب دشمن را خورد و هرگاه دشمن زیبا سخن گفت، می‌خواهد ما را فریب دهد و ملت ایران فریب پذیر نیست و آگاه است.

سلامی گفت: مشعل‌های بیداری در ذهن نورانی ملت ایران به برکت انوار تدابیر امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، می‌درخشد.

سلامی ابراز داشت: ایرانیان همه می‌دانند مذاکره، فرصت دادن به دشمن برای بازسازی قدرت او و طولانی کردن مبارزه و امتیاز دادن به دشمن است.

سلامی افزود چه این جنگ اقتصادی، سیاسی و نظامی باشد، ما با دشمن در میدان جنگ سخن می‌گوئیم و شما فقط منطق قدرت را می‌فهمید و ایران و ملتش تا به امروز نیز اینگونه عمل کرده و ما و ملت نیز با هم ایستاده‌ایم.

جانشین فرمانده سپاه با بیان اینکه این ملت شکست پذیر نیست، گفت: ما پیش می‌رویم، مقاومت ما به زودی به ثمر خواهد نشست و صبح پیروزی را خواهید دید.

سلامی افزود: دشمن به سمت شب تیره شکست خویش پیش می‌رود.

سلامی با اشاره به حضور مردم در یادواره شهدای ایل بهمئی، عنوان داشت: حتماً شما را امروز می‌بینند و امروز شما دشمن را مأیوس کرده‌اید و دشمن با دیدن دین شما، اعتقاد، باور و ایستادگی شما ناامید است.

سلامی گفت: جنگ ما با دشمن جنگ امید و ناامیدی است و دشمن می‌خواهد ملت ما را ناامید کند و ملت ما دشمن را ناامید خواهد کرد و نا امید کردن ملت ایران برای دشمن آرزویی دست نیافتنی است و ناامید کردن دشمن واقعیتی است که امروز هم دیده می‌شود.

خبر جدید  ۱۳ فروردین روز آشتی با طبیعت

سلامی خاطرنشان کرد: ما راه شهیدانمان را با قدرت ادامه می‌دهیم و هروز برقدرتمان می‌افزاییم و همه ابرازهای پیشرفت را در اختیار داریم و مردم با ایمان و تقوا وارد عرصه دفاع از دین خدا شدند و خداوند نیز از آسمان و زمین رحمت خود را نازل کرد و ملت ما سرافراز است و ما می‌مانیم، هستیم، پیش می‌رویم به سرعت به پیروزی نزدیک می شویم.

سلامی گفت: مقاومت ما به معنای ایستادن و تحمل فشار دشمن نیست و به معنای حرکت و شکافتن همه موانعی است که دشمن می‌خواهد ایجاد کند.

وی افزود: ما کشورمان را می‌سازیم، قدرتمان را می‌سازیم و اقتصادمان را قوی می‌کنیم و نیازهایمان را از همه عالم می گسلیم و ما قدرت خود اتکایی داریم و همه ظرفیت‌های بقا در اختیار ماست و دشمنان فکر می‌کنند که ملت ما با یک محاصره و تحریم تسلیم می‌شود و به تعبیر امام بزرگمان تا آخر ایستاده‌ایم.

سلامی با اشاره به شکست‌های متعدد دشمنان، تصریح کرد: امروز هزاران کیلومتر آن سوی مرزها دشمنان را تعقیب می‌کنیم و آنها را خسته، افسرده و نا امید کرده‌ایم و راهی برای غلبه برای آنها باقی نگذاشته‌ایم.

وی افزود: این استقامت شما سرمشقی برای جهان مستضعف و آزاده امروز خواهد شد و شما فرهنگ مقاومت را به ملت‌های دیگر منتقل کردید و از شما سرمشق گرفتند. پیشانی بندها را بر پیشانی بسته‌اند، خیابان‌ها و بیابان‌های بلاد اسلامی به میدان جهاد علیه متجاوزان و مستکبران تبدیل شده، حلقه محاصره تنگ و بلاد اسلامی یکی پس از دیگری از دست دشمنان آزاد شد.

جانشین فرمانده سپاه گفت: امروز شمشیر جهاد مسلمانان که ضامن سعادت آنهاست، برکشیده شده و دشمن در حال عقب نشینی است و بیهوده فریاد می‌زند.

خبر جدید  ۲۳۶ مأموریت اورژانسی توسط بالگرد یاسوج و گچساران انجام شده است

سلامی خاطرنشان کرد: این واقعیت آشکار امروز است و دشمن در کدام نبردش پیروز بوده است؟. آیا رژیم صهیونیستی در مقابل حزب الله قهرمان ما که فخر جهان اسلام است، دوام آورد و یا در مقابل جهاد نیروهای فلسطینی زانو نزد؟. آیا آمریکا توانست در عراق، سوریه، بحرین و یمن به هیچ هدفی برسد و جز فرار و عقب نشینی، عجز و ناتوانی و هذیان گویی چیزی از زبان مقاماتشان می‌شنوید؟.

سلامی گفت: آیا جز لبهای خشکیده، تنهای افسرده، ذهن‌های نامید و قلب‌های از کار افتاده در مقامات آل سعود، مقامات سیاسی امریکا و صهیونیست‌ها، آثار دیگری از حیات می‌بینید؟.

سلامی تصریح کرد: نبض‌های دشمنان کند میزند، مسلمانان به پا خواسته‌اند و از شما مشق مقاومت را آموخته‌اند که باید ایستاد.

سلامی ابراز داشت: ما در همه عرصه‌ها با دشمن در مقیاس جهانی درگیر بوده‌ایم و هرچه توانسته‌اند از قدرت خود در محورهای اقتصادی، سیاسی، نظامی و عملیات روانی استفاده کرده تا ملت ایران را تسلیم کنند و تصور نادرستی از قدرت ملت ایران داشتند.

سلامی افزود: امروز نه ارعاب، نه تهدید، نه تحریم، نه محاصره، نه انزوا و فشار هیچکدام برای ملت ما جواب نمی‌دهد و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، دیگر ملت ایران از دشمنان ریز و درشت خود نمی ترسد.

جانشین فرمانده سپاه گفت: اینجا ایران، قلب مقاومت جهان است و ما ایستاده‌ایم و می‌دانیم که پیروزیم و من از قلب مقاومت ایران، از این سرزمین که دیار جوانمردان است، از قلب بهمئی و مردمان بهمئی به دشمنان می گویم، ما به زودی شما را شکست می‌دهیم.

سلامی گفت: ما تسلیم نمی شویم، بلکه دشمنان را تسلیم اراده بلند خود می‌کنیم. ما مصممیم، اراده مند و صاحب قدرتیم و برای شکست دادن دشمنانمان قدرت انباشت کرده‌ایم.

خبر جدید  میزان بارش های اخیر کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

سلامی ابراز داشت: قدرت اصلی در ایمان مردم ماست، اما علاوه بر آن برای جنگ‌های بزرگ خود را آماده کرده‌ایم و شما چه تصوری از ملت ایران دارید؟. تصوراتتان را اصلاح کنید و اگر روزی فرا برسد شما توان تحمل سیلی‌های ملت را ندارید و همانگونه که در گذشته نزدیک نیز نداشته‌اید.

وی افزود: امروز قدرت انقلاب ما از قاب این سرزمین تا مدیترانه و دریای سرخ امتداد یافته و این قدرت هر روز روبه گسترش است.

جانشین فرمانده سپاه گفت: این قدرت بزرگی است که دشمنانمان را وادار به عقب نشینی کرده و منطقه‌ای به نام خاورمیانه یا غرب آسیا، میدان تسلط سیاسی آمریکا نیست. دیگر خیلجی به نام خلیج فارس میدانی برای عرض اندام آمریکا نیست و شرق مدیترانه سرزمینی برای تاخت و تاز و جولان رڗیم صهیونیستی نیست و همه این قدرت‌ها روبه زوالند و خورشید عمرشان به افق مغرب نزدیکتر می‌شود و ممات تدریجی را تجربه می‌کنند، زیرا که ملت‌های مسلمان بیدار شده‌اند.

سلامی خاطرنشان کرد: شما تصور می‌کنید که ملت ایران در مقابل مشکلات اندک اقتصادی می‌ایستد؟. نه، ما وقتی از مقاومت سخن می‌گوئیم به این معنا نیست که ایستاده‌ایم تا مشکلات به سمت ما بیاید و ما به سمت مشکلات رفته، حرکت می‌کنیم و هرچه دستاورد داشته‌ایم به رغم مقاومت‌های مردم بوده است.

سلامی گفت: دشمنان تلاش بسیار کرده که ملت ایران را متوقف و مرعوب کنند و با شایعه پراکنی و حضور سنگین در فضاهای ماهواره‌ای و مجازی می‌خواستند قلب‌ها و ذهن‌های ملت ما را تسخیر کنند، اما قلب‌های ما در تسخیر آیات روحبخش قرآن است.

کد خبر ۴۵۶۱۹۸۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد