1:14:39 - پنج‌شنبه 14 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل جدید بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد
مدیرکل جدید بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد
مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد در آئینی با حضور مسئولان کشوری و استانی معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، در آئینی با حضور مسئولان ارشد سازمان بیمه سلامت، نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، معاون استاندار و برخی از مسئولان استانی غلامرضا کاظمی به عنوان مدیرکل جدید بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات سید یدالله حسینی مدیر سابق تقدیر شد.

قائم مقام معاونت برنامهریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت در این آئین با تاکید بر اینکه شهادت میدهم سید یدالله حسینی از بهترین مدیران سازمان بودگفت: ضروری است مدیرکل جدید افراد سخن چین از اطراف خود دور کند زیرا هر کجا پل باشد،این افراد هستند.

مهدی نوروزیان با اشاره به اینکه ۶۵ درصدجمعیت کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش بیمه سلامت هستند که ۳۵۰ هزار نفر از این تعداد روستایی است، افزود: امسال اعتبارات بیمه سلامت در این استان ۳۶۰ میلیارد تومان بوده که عدد بزرگی است.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با اشاره به ضرورت اجرای طرح تحول سلامت گفت: بیمه سلامت در اجرای موفق این طرح نقش بهسزایی دارد.

غلاممحمد زارعی با بیان اینکه موضوع سلامت یک پروتکل جهانی است و در سالهای اخیر به یک موضوع امنیتی تبدیل شده است، ادامه داد: امروزه بخش قابل توجهی از مردم زیر چتر حمایتی بیمه سلامت هستند.

وی بیان کرد: در بودجه ۹۸ شاهد ارتقای جایگاه بیمه سلامت هستیم و انتظار میرود افرادی که در روستاها فاقد بیمه بوده نیز تحت پوشش قرار بگیرند و البته این موضوع در مجلس بررسی و در بودجه ۹۸ به این موارد اشاره شده است.

خبر جدید  بارش باران کهگیلویه و بویراحمد را فرا می گیرد

زارعی با تاکید بر اینکه مجمع نمایندگان در زمینه انتخاب و انتصاب کاظمی به عنوان مدیرکل جدید بیمه سلامت استان اجماع داشتند و با وحدت این انتصاب صورت گرفت.

مدیرکل سابق بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت را ۵۲۰ هزار نفر عنوان کرد و افزود: تمامی بدهیها جز بدهی به دانشگاه علوم پزشکی را پرداخت کردهایم.

سید یدالله حسینی خاطرنشان کرد: برنامهریزیهای لازم برای پرداخت بدهیها به موسسات درمانی تا مهرماه امسال انجام شده که امیدوارم مدیرکل جدید به جد پیگیری کنند تا نگرانی حوزه بهداشت و درمان در این زمینه کاهش یابد.

وی اظهار داشت: برا ی ساخت مرکز بیمه سلامت در شهرستانهای دنا و کهگیلویه زمین لازم را اختصاص دادهاند که امیدوارم مدیرکل جدید پیگیر اعتبارات باشد تا قبل از گرفتن زمینهاساخت آغاز شود.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد