11:43:15 - پنج‌شنبه 23 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیران کهگیلویه به بحث آموزش و پرورش بی‌توجهی می‌کنند
مدیران کهگیلویه به بحث آموزش و پرورش بی‌توجهی می‌کنند
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه با تأکید بر اینکه مدیران به بحث آموزش و پرورش بی‌توجهی می‌کنند، گفت: در بزرگداشت مقام معلم هیچ اداره‌ای مشارکت نکرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دهدشت، نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه با حضور معاون فرماندار، امام جمعه دهدشت، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان و جمعی از مدیران اداری در سالن شهید زکیزاده فرمانداری دهدشت برگزار شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه با ابراز گلایهمندی از عدم همکاری مدیران ادارات در برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم در شهرستان کهگیلویه گفت: در هفتههای اخیر مراسم بزرگداشت مقام معلم را در سطح شهرستان برگزار کردیم اما متأسفانه هیچ یک از ادارات در خصوص برگزاری این مراسم کمکی نکردند و مجبور شدیم با تمام توان و بضاعتی که داریم به بهترین نحو ممکن این مراسم را برگزار کنیم.

علی پورکپور افزود: شورای آموزش و پرورش مهمترین شورای شهرستان است و نسبت به تصمیمات گرفتهشده در این شورا مدیران و اعضای شورا لازم و ضروری است که نهایت همکاری را داشته باشند.

وی ابراز کرد: یکی از مهمترین موضوعات نشست امروز برگزاری امتحانات پایه دوازدهم در سطح شهرستان است، چون در نظام ۳-۳-۶ امسال اولین سال برگزاری امتحانات است و این امتحانات بهصورت سراسری در کل کشور هماهنگ برگزار میشوند.

وی ادامه داد: یکی از اثرات بسیار مهم امتحانات امسال پایه دوازدهم، تأثیر ۳۵درصدی در کنکور سراسری بوده به این معنی که نتیجه امتحانات پایه دوازدهم در سال جاری تا ۳۵ درصد در کنکور سراسری اثرگذار است.

خبر جدید  زمین لرزه ۵.۲ ریشتری سی سخت را لرزاند/ برق و تلفن قطع شد

پورکپور با مهم دانستن نقش ادارات فناوری اطلاعات و شرکت توزیع نیروی برق در برگزاری امتحانات پایه دوازدهم امسال تصریح کرد: حوزه امتحانات نهایی امسال با سالهای گذشته یک تفاوت اساسی دارد و آن هم این است که حوزه امتحانی خودش نیز حوزه تکثیر سؤالات است.

وی افزود: در حوزه امتحانات هیچ کسی از نوع سؤالات خبری ندارد، رمز بهصورت تلفنی به رئیس حوزه ابلاغ میشود و با استفاده از رمز دادهشده سؤالات پرینت گرفته شده و در اختیار شرکت کنندگان قرار میگیرد.

پورکپور ادامه داد: به همین منظور نقش اداره فناوری اطلاعات در تأمین اینترنت حوزههای امتحانی و نقش شرکت توزیع نیروی برق در تأمین برق حوزههای امتحانی بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به تعداد حوزههای امتحان نهایی در سطح شهرستان خاطرنشان کرد: تعداد ۸ حوزه امتحانی در سطح شهرستان و در حوزه سوق و قلعهدختر هرکدام یک حوزه داریم که امتحانات نهایی پایه دوازدهم در آنجا برگزار میشود.

معاون فرماندار کهگیلویه نیز در این نشست اظهار داشت: امتحانات و نتایج آنها از دو جنبه هم برای معلم و هم برای دانشآموز بسیار مهم و تأثیرگذار است.

ابراهیم خنجری بیان کرد: از یک سو دانشآموز دوست دارد تلاش و دسترنج یکساله خود را ببیند و از سویی دیگر معلم دوست دارد نتایج زحمات یکساله خود را مشاهده کند.

وی تصریح کرد: ادارات مخابرات و شرکت توزیع نیروی برق در روزهای ابتدایی خردادماه تلاش و همت کنند تا امتحانات پایه دوازدهم با اطمینان خاطر کاملی برگزار شود.

خنجری با اشاره به عدم همکاری مدیران ادارات در برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم خاطرنشان کرد: اداره آموزش و پرورش بهدلیل گسترده بودنش نیازمند حمایت همه ادارات است و مدیرانی که در برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم هیچگونه حمایت مادی و معنوی نداشتند بهطور حتم در ارزیابی پایان سال آنها لحاظ میشود.

خبر جدید  توسعه فعالیت هلدینگ های سرمایه گذاری دراستان ضروری است

وی افزود: هیچ توجیهی در این خصوص از هیچ یک از مدیران پذیرفته نیست چون بارها در این خصوص در جلسات شورای آموزشوپرورش صحبت کردیم.

معاون فرماندار کهگیلویه بیان داشت: براساس یک برنامه مدون و زمانبندیشده از مدارس فرسوده شهرستان بازدید خواهد شد و در حد امکان مدارس فرسوده و قدیمی را بازسازی میکنیم.

خنجری خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی شهرستان مؤظف بوده در ایام برگزاری امتحانات امنیت حوزههای امتحانی را تأمین کند.

انتهای پیام/ن*


منبع :: مدیران کهگیلویه به بحث آموزش و پرورش بی‌توجهی می‌کنند

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات