19:45:58 - سه‌شنبه 9 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیران برای جبران خسارات سیل تلاش کنند
مدیران برای جبران خسارات سیل تلاش کنند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: عملکرد مدیران در مدیریت سیل مطلوب بود؛ اما می‌طلبد برای جبران خسارات پیش‌آمده بیش از پیش تلاش کنند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کهگیلویه و بویراحمد، علیمحمد احمدیبا اشاره به سفر وزیر راه و شهرسازی به کهگیلویه و بویراحمد بهعنوان نماینده ویژه رئیس جمهور برای بررسی وضعیت خسارت سیلاظهار کرد: امروز به همراه وزیر راه و شهرسازی از برخی طرحها، پروژهها، راهها، زیرساختها، روستاها و فضاهایی که در سیل اخیر آسیب دیده بودند، بازدیدی انجام شد.

وی بیان کرد: نماینده ویژه رئیس جمهور از چارچوب خساراتی که در اثر موجاول بارشها به استان وارد شده بود، مطلع شدو پس از آن نشست شورای هماهنگی مدیریت بحرانبا محورموضوع خسارات سیل و با حضور مدیران حوزه بحران و نمایندگان مردم در مجلس، برگزار شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این نشست گزارشها و اطلاعاتی دربارهپیامدهای سیل از سوی مسئولان در استان ارائه شد.

احمدی بیان کرد: تاکنون حدود یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به زیرساختهای استان خسارت وارد شده است و نسبت به جمعبندی نهایی این خسارتها در اسرع وقت اقدام و عمل میشود.

وی خاطرنشان کرد: دولت نیز به کار ما در این خصوص سرعت داده و طرحهایی برای هزینههای ضروری را در اختیار ما قرار داده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه امید است این سفر پرخیر و برکت باشد، اظهار کرد: بخش قابل توجهی از آسیبهای سیل در حوزه راههای استان بوده است.

احمدی عنوان کرد: از همه مدیران و مسئولان که برای ایجاد خسارت کمتر به استان تلاش کردند قدردانی میکنم و امیدواریم شاهد برکت این بارشها در رشد استان باشیم.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir
تبليغات
بانک پاسارگاد