18:46:43 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مخابرات کهگیلویه و بویراحمد بدهی مالیاتی ندارد
مخابرات کهگیلویه و بویراحمد بدهی مالیاتی ندارد
مدیرعامل سابق شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد گفت: مخابرات استان هیچ بدهی به امور مالیاتی ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، عبدالحسین افتخاری در آئین معارفه و تکریم مدیران سابق و جدید مخابرات کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: در ۵ سال اخیر ۱۲۰ میلیارد تومان در بخشهای مختلف از جمله شبکه همراه، شبکه تجمیع دیتا، ساختار انتقال، اجرای فیبر و فیبرهای اختصاصی ادارات و سازمانها سرمایه گذاری شده است.

وی با بیان اینکه ۹۵ درصد ادارات و سازمانهای استان مجهز به فیبر نوری هستند، عنوان کرد: این استان بین استانهای بزرگ و کوچک کشور در چند سال گذشته شاخصهای خوبی از جمله رتبه دوم در حوزه امور مشترکین و رتبه اول در بازاریابی را کسب کرده است.

سرپرست جدید شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین افزود: با توجه به برنامه ریزیهای انجام شده برخی واحدها و مکانهای مخابرات را کوچک سازی و یا ادغام میکنیم.

سید محمد هادی امیری با تاکید بر اینکه پتانسیلهای از رده خارج شده را تعطیل و ظرفیتهای روشن را کارا و قوی میکنیم، بیان کرد: با کار جهادی و بسیجی بیگانه نبوده و به یاری خداوند همواره بر اصل پاسخگو بودن و برآورده کردن انتظارات موجه جامعه وفادار هستیم.

وی خاطرنشان کرد: از ایدههای مجموعه کارکنان شرکت مخابرات استان با افتخار استفاده میکنیم و برای ارائه خدمات مطلوب به مردم دست همکارانم را میفشارم.

به گزارش تسنیم، در پایان این آئین سید محمد هادی امیری به عنوان سرپرست شرکت مخابرات منصوب و از خدمات سید عبدالحسین افتخاری بعد از ۵ ساله، ۵ ماه و ۵ روزه تقدیر شد.

خبر جدید  جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد؛ دستگاه برتر نمازی

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد